INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dokapitalizacija za dvije dionice jedna nova.Pa to nije nikakva novost,to je već
i prije bilo u statutu a mjenja se jer se temeljni kapital smanjuje na polovinu
radi pokrića gubitaka.
Pitanje,tko je toliko lud da za dioni9cu koja na burzi kotira na 2 kn spreman
platiti 10.Možda i može po 10,ali tada dokapitalizacija neće biti samo
tolika da novi vlasnik dobije trećinu glasova.To bi trebalo biti višestruko više.
Ali svaka dokapitalizacija mora biti minimalno u visini nominale.INGR je dionica
bez nominale.
Da li to znaći da se može dokapitalizirati po 1 lipu.
Ipak,ako dokapitalizacija bude po 10 tada bi sadašnji kupci trebali profitirati
kroz rast BVPS.
Čestitke kupcima na 2.Napucati i izaći!Pravilno!!!

Ako pažljivo pročitate obavijest, vidjet ćete da temeljni kapital postaje manji i nakon dokapitalizacije, a sa većim brojem dionica, što ukazuje da knjigovodstvena vrijednost po dionici i dalje pada.
A sve to radi pokrića gubitaka, za koje sam Bog zna kako su nastali sa 13 zaposlenika, izgleda da svaki od njih napravi 10 milijuna štete godišnje, meni su tu jako mutna posla.


Što ga lažete..nominala Ingre je 20 kn.
http://www.mojedionice.com/dionice


Relavantan podatak je onaj na stranici Zagrebačke burze, a oni kažu da Ingra nema nominalnu vrijednost. A i kada su se izdavale zadnje dionice u zamjenu za dug navedeno je da su bez nominalnog iznosa. Tako da Vi lažete!
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INGR-R-A

Valjda je temeljni kapital umnožak dionica i nominale ….a ako nije navedena nominala onda kapital podjeliš s brojem dionica i dobiješ nominalu ….

DAJ PET !!!

svojevremeno, nakon zadnjeg izvješća, je neko bio spominjao cijenu 1,8x.
Sve mi se čini da se ide točno u tom smjeru…
[emo_palacd]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


svojevremeno, nakon zadnjeg izvješća, je neko bio spominjao cijenu 1,8x.
Sve mi se čini da se ide točno u tom smjeru…
[emo_palacd]

Ma ne kolega , krivo ..to je bilo 18,x

treba ići na skupštinu i rijeiti se te dikapitalizacije te tražiti uklanjanje Igora što ne bi trebalo biti problem jer ekipa koja je i dovela Ingru u ovu situaciju ne može skupiti 15ak % glasova!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

barbosa dobro misli, kada bi vi koji imate dionice nastupili sa 25% punomoći na skupštini, mogli bi predložiti i spedalirati oppenheima i mafiju oko njega i preuzeti upravljanje ingrom i tako spasiti bar ove 2kn kapitala po koliko se trži

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

u kratko muzu ovu dionicu već godinama. ono što pojedinci nisu uspjeli izvući kroz dionice… izvući će kroz plaće… premije,putovanja a onda će je pustiti da se uguši u dugovima zajedno s malim dioničarima.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

INGROMAN pljuca po ingri [emo_beztona] mora da si dobrano kapitulirao ovdje .volumen jos nije za bacit ,ima zivota [emo_palacg]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

To je vjerojatno ukalkuliarno u onom padu sa 3,50 na 2 kn. Sad kad više nema iznenađenja cijena bi mogla polako gore.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Svi se varate , Inverter je u pravu , jer je contrarian !

Contra = NOFCI !

….Temeljni kapital Društva smanjuje se na pojednostavnjen način radi pokrića ubitaka za iznos od 135.452.000,00 kuna radi pokrića prenesenih gubitaka Društva u iznosu od 135.452.000,00 kuna, tako da se temeljni kapital smanjuje s iznosa od 270.904.000,00 kuna za iznos od 135.452.000,00 kuna na iznos od 135.452.000,00 kuna…

Ova odluka donesena je na temelju godišnjih financijskih izvješća za 2013. godinu

New Report

Close