INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Toliko sam se naprostudirala svake dionice tokom posljednjih 5 godina
gubitaka….da su mi ulasci u dionice – gotovo nepogrešivi…

Ali, postoji jedan dodatan detalj…..NEMAM NOVACA….angažiran je na
drugim hitnim mjestima….u poslovanju…i spašavanju firme…
Zar to nije tragedija…sada kad su dionice tako jeftine?

To je poanta cijele price.Jednostavno fali novaca da se pokrene trziste…
[/quote]

…pa ak’ se prodaju dionice, možda malo i jeftinije – i eto ti para, ne?! [emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Minibar-ti tako trguješ? Prodaješ s gubitkom i kupuješ druge dionice, pa tako opet? Dobar ti savjet nema što.

neće uvijek biti ovako.


Minibar-ti tako trguješ? Prodaješ s gubitkom i kupuješ druge dionice, pa tako opet? Dobar ti savjet nema što.

možda je to bolja opcija, nego gubiti uvijek na istoj dionici, monotono je to par godina provesti na istom toboganu

Približava se dan D i sudska potvrda PSN. Vidljivo je to iz velikih pritisaka na prodaju, tj. kupnju za što nižu cijenu. Tko će profitirati, nije teško shvatiti,ili je no vrijeme pokaže sve pa tako i ovu trakavicu dugu 5 godina.

Kada je tocino potvrda za PSN?

24.9.2014.
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ywc1dwsf2rIFBqUd6odiwA==.pdf

...

interesantno kako ekipa ( zna se koja ) u klještima drži dionicu i neda joj da mrdne ..ne velim ja da ovo vrijedi ovu cijenu ali možda trenutno i pet puta više …ali više nego očito je da je postavljena donja granica ..tu di je sad …i ne mrda se dok ne dođe amanet odozgo …


interesantno kako ekipa ( zna se koja ) u klještima drži dionicu i neda joj da mrdne ..ne velim ja da ovo vrijedi ovu cijenu ali možda trenutno i pet puta više …ali više nego očito je da je postavljena donja granica ..tu di je sad …i ne mrda se dok ne dođe amanet odozgo …

da je ekipa ne drži u kliještima, već bi bila na 50 lipa, koje to vrijednosti ima Ingra nakon svih ovih godina, osim imena, da ne bi bilo nesporazuma, imam odnedavno dionice Ingre, ali se nagovaram na prodaju

Smanjenje temeljnog kapitala za 135 milijuna i izdavanje novih dionica, grozota, sada znamo zašto je bio istovar na 2 kune.


Smanjenje temeljnog kapitala za 135 milijuna i izdavanje novih dionica, grozota, sada znamo zašto je bio istovar na 2 kune.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/CcPdGrog9pVkJCiFnkPqGQ==.pdf
Sasvim logično! Pa odakle će povući kapital nego izdavanjem novih dionica! Tko će im dati novac da se pokrenu? Tvrtka stoji u mjestu već godinama, nema goriva, radilo bi se nešto ali svi kreditori zatvorili slavine.
Živo me zanima tko će ovdje imati hrabrosti uplatiti i jednu kunu više!

@bananarama … koliko ja znam nove dionice ne mogu ispod 10 kuna
PSN prolazi još fali malo jači poslić i GREMO FANTJE
A i ovako ide up samo ne znam kojim tempom

DAJ PET !!!


@bananarama … koliko ja znam nove dionice ne mogu ispod 10 kuna
PSN prolazi još fali malo jači poslić i GREMO FANTJE
A i ovako ide up samo ne znam kojim tempom

10 kuna za 10 dionica. Mislim da je ovo jedina dionica na ZSE-u koja nema nominale. Ako griješim, ispravite me! Na starim “lovorikama” se ne živi, a Ingri su samo još “lovorike” ostale.

New Report

Close