INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@BearG
A ili je doma jugo kad si se ti ovako raspisa.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ma nisan dugo pisa a taman toćan noge u moru pa rekoh da svratim malo kad ono uvik isto..daleko od toga da mi je dosadno…na jedrilici sam 🙂

A BALVANA!!! :) :) :)


gdje je naš Đuro da ponudi 6 kn sada, mislim da bi dosta dioničara pristalo
baš smo sad pametni. Nakrcali se ispod 3 i kao sad bi dali za 6. A koliko ih je onda kad je ponuda bila imalo dionice kupljene ispod 3 kn?

neće uvijek biti ovako.

Inače se čuje šuškanje da mašinerija iz Đ stoji iza ovog rušenja navodno radi Igija, no ja ne vjerujem da bi se neko bavio takvim podlim ludostima.

neće uvijek biti ovako.


vraca se on svako malo kao i ja [emo_smijeh][emo_namigusa][emo_plazi]
[/quote]
pitanje je samo tko je više na gubitku ili dobitku među vama … on ili ti … posebice sa tvojim svim dosadašnjim famozno elastičnim prognozama… no, možda i ti jednom na Ingri pogodiš kranji ishod … bez obzira isti bio neg. ili poz. … [emo_namigusa][emo_cool]


gdje je naš Đuro da ponudi 6 kn sada, mislim da bi dosta dioničara pristalo

Znaš da sam sanjao sinoć da je cijena na kupnji bila 4,60, a trgovanje u blokadi. A ZSE je javio da je trgovanje do daljnjeg obustavljeno jer nebreju prikazati povećanje od 100% i više. I onda sam se zbudio…..

[emo_beztona]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

I kad si se probudio koja cjena je bila


I kad si se probudio koja cjena je bila


MCAP 28 mil kn.Dakle,kao jedna malo jača poljoprivredna zadruga.
Ali nije li INGRA brend??
Cijena je dva,poslovi su na nuli znači da bi cijena trebala prema nuli pa bi se trebalo pozicionirati i kupiti.U padu prema nuli dokupljivati,ali ne ulaziti sa više od recimo 5% portfelja.
Razlog:u ovoj dionici možete na ovaj način izgubiti teško 100% ali 50% vrlo lako.
Ali dobit može biti i nekoliko stotina posto u kratkom roku.I zato bi trebalo
biti unutra.Rizik da,ali i premija na rizik je izuzetno velika.
Dakle,kao što vidite,koristim kladioničarske termine.Da ovo je kladionica
s razlikom da je vrijeme izvlačenja odgođeno!!!
Bio sam unutra na 2,0x ,ali sam još brže izletija,a planirao sam kladioničarski pristup
sa odgodom izvlačenja premije.Nisam bio dosljedan.Pojavila se druga prilika-ili neprilika!!!!!!!
Nadam se da će se vlasnici nasititi meda i mlijeka,naravno s obzirom na zadnje cijene.
Netko je sanjao 4,60,a oni koji su kupovali po 440/66.000 prije denominacije/su sanjali 1000.
Dali će drugi sanjalice doživjeti istu sudbinu kao prvi????
Rast mi odgovara bez obzira da li sam unutra ili vani,jer je u INGRi zarobljeno puno špekulativnog kapitala,a ako se otključa vrijednost likvidnost bi trebala biti veća na svim dionicama,a samim time i šansa na zaradu.Mi špekulanti smo sok i papar burze pa makar i kao mali dioničari.

Cijena max.je bila malo više od 413kn. Ako si ušao ispod 2,10 i pobjegao te čekaš da kupiš na malo više od 0kn onda nećeš ovdje pobrati ni med ni mlijeko. Poslovi 0 kažeš. Što sad misliš da će neuka raja pasti na tvoje neistine pa da će krenut prema 0. Tamo će krenut jedino ako ti i slični nakzpujete do 2,50-2,60 pa prospete kad je bid slab.Ingra radi poslove u vrijednosti preko 500mil kn. Radi se sporo pa se čini ništa ne radi.Google sve zna pa provjeri.

neće uvijek biti ovako.

Toliko sam se naprostudirala svake dionice tokom posljednjih 5 godina
gubitaka….da su mi ulasci u dionice – gotovo nepogrešivi…

Ali, postoji jedan dodatan detalj…..NEMAM NOVACA….angažiran je na
drugim hitnim mjestima….u poslovanju…i spašavanju firme…
Zar to nije tragedija…sada kad su dionice tako jeftine?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

svaka firma koja preživi ova turbulentna vremena vrijedit će za par godina puno, puno više…. za Ingru ćemo znati kako stvari stoje za oko mjesec dana…pa tko vjeruje u opstanak sasvim sigurno će iskoristiti priliku i dobro se nakrcati do tada Ingrom…a tko ne vjeruje taj će sve rasprodati na ovih 2,xx kuna i otići podvita repa s ogromnim minusom…neki su to već i napravili, što vidimo po njihovu pisanju ovdje [emo_smijeh]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje


Toliko sam se naprostudirala svake dionice tokom posljednjih 5 godina
gubitaka….da su mi ulasci u dionice – gotovo nepogrešivi…

Ali, postoji jedan dodatan detalj…..NEMAM NOVACA….angažiran je na
drugim hitnim mjestima….u poslovanju…i spašavanju firme…
Zar to nije tragedija…sada kad su dionice tako jeftine?

To je poanta cijele price.Jednostavno fali novaca da se pokrene trziste…

New Report

Close