INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

MAGMA bez duga?!??!

Vec 1.1.2015 stize prva rata koju trebaju isplatiti vjerovnicima… u cashu, ne u dionicama…

..i takve mjesecne isplate su planirane godinama… al to je offtopic ovdje…

O tome nek brinu oni koji su pristali na kompenzaciju 10kn/dionica. Ovi što kupuju po 2 kune su u prednosti, na 4 kune već imaju 100%[emo_namigusa]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

fino su ovdje jučer odsimulirali pritisak na prodaji i navukli male da rasprodaju dionice na povijesnom dnu….zna ekipa odigrati svaka im čast [emo_smijeh]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

ukupni promet je jučer bio 31 tis kn.
O kakvoj rasprodaji i velikoj igri pričamo?

@igrač
jučer je promet bio 175.000 kn i preko 85.000 komada…

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

opet propustas oversold razinu

pa kolega banana je odavno napisao da je ingr over i da je napravio solsd te ušo u dlkv…daj ćitaj malo[emo_vrtimise]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

eeee najbolji su mi postovi “ingra niš ne radi već 5 godina”…pisao sam nedavno kaj radi ..al kak veli dobro kolega …ne bacaj bisere pred svinje ..

MARGARITAS ANTE PORCOS, a na ovom topicu je puno porcosa.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

isprika za jučerašnji promet (gledao sam današnji)

gdje je naš Đuro da ponudi 6 kn sada, mislim da bi dosta dioničara pristalo

vraca se on svako malo kao i ja [emo_smijeh][emo_namigusa][emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@ Moller
Đuro ti je na godišnjem…tako da ništa od ponude od 6 kn.
Nemam niti mi pada na pamet imati dionice …svaka čast imaocima jer takav optimizam se viđa jednom u životu..

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close