INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sutra ide prodaja sa što manjim gubitkom, ja se priključujem na 0,5 BV, 94 lipe.
dobro je kad imamo ovakve dionicare ..
lijepo volumen raste ,,,milina [emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




http://www.seebiz.eu/odbijeno-dvije-trecine-predstecajnih-nagodbi/ar-92928/
opet propustas oversold razinu
[/quote]
Nemaš ti pojma što se ovdje dešava.
[/quote] a ti imas …?? sad sve znas kad si kapitulirao ovdje ..otvorile ti se oci???

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter @nikolson
http://www.poslovni.hr/mobile/forum/tema/ingr-ingra-dd-582?page=2682
@bananarama … ??
sretno …

Ingra ti je ko “Vlak u snijegu” …….kako ono ide

Kad se male ruke slože,sve se može sve se može …….

DAJ PET !!!

@minibar …..znači ti si za Peru[emo_zloban][emo_zloban]

DAJ PET !!!

je li danas to to ili još moramo nešto drugo vidjeti[emo_zacudjen]

Ingra i Magma = 2,10

O tome Vam pričam, hrvatska fer vrijednost.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Ingra i Magma = 2,10
O tome Vam pričam, hrvatska fer vrijednost.

vrhunac apsurda, slažem se!
ingra radi vani, ima arenu koja vrijedi bar 70 mil.EUR, godišnje ima garantiran prihod od Arene od preko 50 mil.kuna (sad to ide banci za vraćanje kredita, ali uskoro će to biti prihod ingre) i sa svim time ingra se trži po istoj cijeni kao magma, tvrtka koja ništa ne radi, koja postoji samo na papiru i u sjećanjima opelješenih dioničara!???!

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Je, al se MGMA tržila i po 50-60 lipa. I onda sam jednog dana cijena 2kn i nema ispod. Isto tak bude bilo, jednog dana, s INGR-R-A. Zato je dobro nakrcati se dok je jeftino, a prodati dok bude skupo. E sad, pitanje kad je dovoljno jeftino…, ali činjenica je da kad raste, onda se zna preskakati i duplo…
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

iNGRA 2godine nije sklopila niti jednog posla… a to što je ugovorila prije toga odrađuje sporo il gotovo da ne odrađuje… nadam se da će se nešto pokrenuti kako su najavili u drugoj polovici ove godine. a što se tiće Arene da nema tog ugovora s zagrebom-državom, ingre danas više nebi niti bilo.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Kad već pametujemo ja bi prije kupio Magmu nego Ingru. Magma je nakon ps koja je pravomoćna bez duga. Sva potraživanja su pretvorena u dionice po 10 kuna A 3D printing je hit u svijetu i raste li ga raste.
Ingra je aut, finito, kaput… Ingra ili Magma?? MAGMA. A najbolje ni jedna.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

meni je najbolja kombinacija kupiti obje po 50 %, pa koja prva poraste prodati i kupiti onu drugu koja će porasti kasnije, u slučaju pada obje, razbiti staklo [emo_smijeh]

New Report

Close