INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fortuna, daj javi koliko je kupio odvjetnik.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Na moje dionice pise da je izasao van?



@LeoNT

BVPS na dan 30.06.2014 = 1,84 KN

Sam bog kaj je danas 1.8.2014. [emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Odvjetnik odlucio prodat sve.

Nisam pratio dnevno trgovanje taj dan kad je protrgovano 155k dionica ali prema informacijama koje imam pogreska se desila, umjesto kupovnog naloga na 2,2X greskom stavljena prodaja, tkzv. Lapsus brutus [emo_vrtimise][emo_vrtimise]

The best place to succeed is where you are whit what you have.


Nisam pratio dnevno trgovanje taj dan kad je protrgovano 155k dionica ali prema informacijama koje imam pogreska se desila, umjesto kupovnog naloga na 2,2X greskom stavljena prodaja, tkzv. Lapsus brutus [emo_vrtimise][emo_vrtimise]

nemoguće da je greška jer nije iskrcano sve odjednom nego je iskrcavano u više valova po bidu, a nakon njih je ostavljeno još par naloga sa po 12.000-15.000 komada na prodaji

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje


Nisam pratio dnevno trgovanje taj dan kad je protrgovano 155k dionica ali prema informacijama koje imam pogreska se desila, umjesto kupovnog naloga na 2,2X greskom stavljena prodaja, tkzv. Lapsus brutus [emo_vrtimise][emo_vrtimise]

Greška je vjerovatno bila što je kupovao, pa je kasnije odlučio ispraviti grešku prodajom sa prihvatljivim gubitkom!

tko zna zasto je prodavao, mozda i da cijena ne ode previsoko. A Bananarama je opet prodao

Zao mi je sto ce sutra zbog toga cijena mozda ispod 2 kune.

to je mozda bio i cilj izazvati paniku pa kupiti jeftinije

opet se netko istresa po kupnji, pa dokle više?!? [emo_ljut]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

@nikolson

Još jedno “lupanje” po bidu i zatući će cijenu na 2kn!

New Report

Close