INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može pitanje, što očekujete sutra od izvješća.. neki pozitivni pomak?? koliki gubitak u milionima??

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Može pitanje, što očekujete sutra od izvješća.. neki pozitivni pomak?? koliki gubitak u milionima??

zašto gubitak? možda dočekamo FI sa plusom? [emo_palacg]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Nista od spektakla. Predstecajna ce bit potvrdjena krajem 9. Mjeseca. Tak da ce tek onda biti vidljivi pomaci sto se tice duga itd

...


Može pitanje, što očekujete sutra od izvješća.. neki pozitivni pomak?? koliki gubitak u milionima??
Optimističan sam u vezi ove firme ali ne očekujem pozitivan FI. Za mene je napredak i manji gubitak od prethodne godine barem za nekih 30-ak %. Sve bolje od toga je veoma dobro. I dalje sam mišljenja da je cijena dionice višestruko podcjenjenija od realnog stanja firme.

neće uvijek biti ovako.

Kak i kod svih ostalih građevinara, i kod Ingre bi moglo osvanuti negativno izvješće. Za pozitivno treba ipak neki pos’o, ne?!
Nadam se da do podneva budemo pametniji…

[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Evoga na…

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/INGR-fin2014-1H-NotREV-K-HR.pdf

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

nikako na zelenu granu [emo_ljut]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Zagreb, 31. srpnja 2014.
I. Izvještaj Uprave o poslovanju za razdoblje od 01.01. –
30.06.2014.
Osnovne značajke razdoblja Prvo polugodište 2014.

Prihodi od prodaje iznose 39 milijuna kuna i na približno su istoj razini kao i uprethodno promatranom razdoblju

Poslovni prihodi pali su za 19% na 43 milijuna kuna

U usporedbi s prvim polugodištem 2013. godine, prihodi s inozemnih tržišta ostali su na istoj razini

Prihodi s inozemnog tržišta čine znatan dio ukupnih poslovnih prihoda

Operativni gubitak prije poreza i kamata (EBIT) iznosi 13 milijuna kuna i smanjen je za 19 milijuna kuna u odnosu na isto razdoblje prošle godine

neće uvijek biti ovako.

Neto dug na dan 30.06.2014. iznosi 885 milijuna
kuna i smanjen je za 17 milijuna kuna u
odnosu na 31.12.2013. kada je iznosio 902 milijuna kuna.

neće uvijek biti ovako.

Operativni gubitak prije poreza i kamata (EBI
T) iznosi 13 milijuna kuna i smanjen je
za 19 milijuna kuna u odnosu na isto razdoblje prošle godine



Može pitanje, što očekujete sutra od izvješća.. neki pozitivni pomak?? koliki gubitak u milionima??
Optimističan sam u vezi ove firme ali ne očekujem pozitivan FI. Za mene je napredak i manji gubitak od prethodne godine barem za nekih 30-ak %. Sve bolje od toga je veoma dobro. I dalje sam mišljenja da je cijena dionice višestruko podcjenjenija od realnog stanja firme.
[/quote]Operativni gubitak prije poreza i kamata (EBI
T) iznosi 13 milijuna kuna i smanjen je
za 19 milijuna kuna u odnosu na isto razdoblje prošle godine

Gubitak manji za 60%, BOLJE nego li sam očekivao.

neće uvijek biti ovako.

Konsolidirano:

Prihodi: 43 miliona
Gubitak: 29 miliona
Book value: 24 miliona kuna (BVPS manji od 2)

New Report

Close