INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



evo graf sa stranica ingre pokazuje da se u 9 mjesecu ide preko 4kn 🙂
http://www.ingra.hr/index.php?page=investorsstock

Koje godine?
[/quote]

samo prati. 5.8. znaći 3kn !!! [emo_smijesak]

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Koji iskrcaj, očajnički potez spašavanja ili pomrčina sunca?

Nije dobro…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Bida uopce nema.Treba vidit gdje ce se ovo zaustavit.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

poklopilo me malo par tisuca al nisam bas imal muda stavit puno , nikad neznas

pepe7

Ovdje nešto doista ne štima. Ovako se ne razbacuju dionice po bidu.

Ja tipujem na seobu u Zvečevo. Dogodilo se u istom trenutku kada se vidjelo kakvi se nalozi stavljaju na Zvečevo. Sada treba pričekati njihov povratak, samo im ne treba dozvoliti kupnju po istoj cijeni po kojoj su prodali. Broj 9 i dalje kupuje..

nije sve tako crno

Da li se to neki vraćaju nazad u INGRU jer nije bilo očekivane panike do 00 kn?

neće uvijek biti ovako.

čemu danas ovaj negativni raspašoj ? ..br.9 jel vi to u suradnji s brok. sijete paniku ? ..ccc..


Ja tipujem na seobu u Zvečevo. Dogodilo se u istom trenutku kada se vidjelo kakvi se nalozi stavljaju na Zvečevo. Sada treba pričekati njihov povratak, samo im ne treba dozvoliti kupnju po istoj cijeni po kojoj su prodali. Broj 9 i dalje kupuje..
27000 u 10 dana. bravo care

neće uvijek biti ovako.

čudno danas na ingri, neko je dobrano izudaro po bidu , ali ima toga na bidu još dosta vidjet ćemo do kraja dana, opet smo se zaustavili na 2,2, nebi vljalo previše tih 2,2 provocirat jel bi mogli na 1.7-1.8 a to ni baš dobro ni za đep ni za živce[emo_palacg]

pepe7

dobra izmjena paljbe ,ingra je opet in [emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ovdje nešto doista ne štima. Ovako se ne razbacuju dionice po bidu.
Sve štima.Dobro cimanje. Hvala za dobru kupnju.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close