INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I ja kupujem i ludujem.

ja više ne kupujem, ali ludujem od onih što sam ranije kupio [emo_smijeh]

ne radi se to tako, lik je kupio 20.000 komada i mislio je da će sad svi navaliti skidati prodaju, ali ništa od toga jer svi čekaju r0čište koje je tek 24. rujna 2014., tj. za 2 mjeseca

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje


ne radi se to tako, lik je kupio 20.000 komada i mislio je da će sad svi navaliti skidati prodaju, ali ništa od toga jer svi čekaju r0čište koje je tek 24. rujna 2014., tj. za 2 mjeseca

Hebi ga. Čekajući datume baka s kolaćima je prošla. Ako čekam 24. rujna 2014. cijena neće biti 2,30 nego 3,30. Slično mi se već događalo. Valja malo i riskirati pa što bude …. bude.[emo_novac]

http://www.banka.hr/komentari-i-analize/predstecajne-nagodbe-za-mnoge-tek-odgoda-stecaja

Danas postavio nalog za kupovinu 4100 kom.,kad ono oplete (kupac)investitor po prodaji 20000kom.Pa nije se valjda uplašio mog naloga ili ima neku dojavu?


Danas postavio nalog za kupovinu 4100 kom.,kad ono oplete (kupac)investitor po prodaji 20000kom.Pa nije se valjda uplašio mog naloga ili ima neku dojavu?

Hm, meni se čini da si mu došao ko as na desetku da se istovari sa svojim papirićima.
Tebi naravno čestitam na kupnji jer si sam tako htio.
svatko zna kaj je najbolje za njega, zar ne??
Ovo je moje mišljenje i nije nagovor bla, bla, truć trać….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

E lega nisam ja kupio,netko nije imao strpljenja pa je on opleo po prodaji(kupio) mislim jedno 20000kom.Ja sam svoj nalog sa kupnje povukao.

Dobro skupljanje na 2,40. Baš me interesira koliko je ukupno iza H naloga.

neće uvijek biti ovako.


ne radi se to tako, lik je kupio 20.000 komada i mislio je da će sad svi navaliti skidati prodaju, ali ništa od toga jer svi čekaju r0čište koje je tek 24. rujna 2014., tj. za 2 mjeseca

a još nas čeka glavna sezona i najvće mrtvilo na burzi u 8. mjesecu pa onda čekanje skoro cijeli 9.mjesec
biće to dugo ljeto za nas ingraše [emo_mrgud]



ne radi se to tako, lik je kupio 20.000 komada i mislio je da će sad svi navaliti skidati prodaju, ali ništa od toga jer svi čekaju r0čište koje je tek 24. rujna 2014., tj. za 2 mjeseca

a još nas čeka glavna sezona i najvće mrtvilo na burzi u 8. mjesecu pa onda čekanje skoro cijeli 9.mjesec
biće to dugo ljeto za nas ingraše [emo_mrgud]
[/quote]Dovoljno vremena za učiniti pravu stvar. Polako, bez podizanja cijene.

neće uvijek biti ovako.

moram priznati da mi je već pomalo komično gledati pokušaje ovog lika koji već 4 dana neuspješno pokušava dići cijenu [emo_smijeh]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

41300 H na bidu .na 2,40 .pa lijepo nekom paše krcanje na ovim nizinama

New Report

Close