INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo nek on skuplja ….očito ima razloga …moje tisućice nebu vidio na ovoj banani od cijene …može samo na duplo i više …

Evo ga napokon, strpljivi su dočekali.
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/ywc1dwsf2rIFBqUd6odiwA==.pdf

Koja trakavica, još dva mjeseca zarobljeništva.

još 2 mjeseca čekanja!?!? [emo_bijesan]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Prodajte ako vam se ne čeka, kaj vas muči?

ekipa, kaj je to 2 mjeseca. niš, mrvica.
nego kaj bu se onda promjenilo, to mene zanima. ide cijena na 17 ili kaj.
moje je mišljenje da cijena nema kamo na osnovi redova i aktivnosti nego dole. drugo je to kaj se neki tješe sa Arenom i drugim bakračima.
To je samo moje mišljenje i nije nagovor nioga ninašto.
Pusa.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Top 10 kupuje, Bardek Hrvoje + 14000 komada

I ja kupujem i ludujem.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Interesa za ovu dionicu nema, čak ni na ovoj cijeni, top 10 kupuje a takvi imaju više informacija od nas, očito se očekuje neki pomak. Treći po redu u top 10 je Valamar Adria Holding koji ima 516 000 dionica

Dokup…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Interesa za ovu dionicu nema, čak ni na ovoj cijeni, top 10 kupuje a takvi imaju više informacija od nas, očito se očekuje neki pomak. Treći po redu u top 10 je Valamar Adria Holding koji ima 516 000 dionica

A zašto kupovinu velikih ne vidimo na ZSE???[emo_naivan]

Kako mislis ne vidimo, pa jedan iz top 10 kupuje, cijena je na ATL, tzv stečajna cijena. A cuj ako je za stecaj neka ode u stecaj, zivot ide dalje, nije smak svijeta. Jbg ne mozes na svakoj dionici koju kupis ocekivati zaradu, zato se diverzificira portfelj

New Report

Close