INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/340475/Hoce-li-Nijemci-puniti-Arenu-Zagreb.html

Najbolje im je da je otkupe od Ingre pa poslije nek njima država RH i grad Zagreb plaćaju godiśnje rate i održavanje. Jer tih 8 milijuna Eura godišnje (s troškovima održavanja) je lijepa svota. Takvu godišnju kamatu nije davala ni Glumina Banka netom prije stečaja.

Čemu toliki pritisak da se prodaje(kupuje) ispod 2,70? Neće biti velikog interesa. Postoji bolji način da se uzme burek i više.

neće uvijek biti ovako.


A što do 31.7.? Tada će svi znati sve. Sada je vrijeme "znati" kako posluje.

Tvoje “sada” pretpostavljam da misliš na danas …? ako da izvoli:
http://sudovi.pravosudje.hr/osop/index.php?linkID=170

Kad je ono ingra sklopila zadnji posao??? cijena dionice je i odlična s obzirom koliko se radi… Samo je pitanje koliko je ovo još održivo.. jedina istina je da arena drži ingru na životu.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Čemu toliki pritisak da se prodaje(kupuje) ispod 2,70? Neće biti velikog interesa. Postoji bolji način da se uzme burek i više.
Moram priznati da je opet psihoanaliza uspjela. Prodano cca 30 000 kom i još čeka oko 20 000.

neće uvijek biti ovako.


Kad je ono ingra sklopila zadnji posao??? cijena dionice je i odlična s obzirom koliko se radi… Samo je pitanje koliko je ovo još održivo.. jedina istina je da arena drži ingru na životu.
Osim Arene zaboravljate da se radi i posao od 56 MILIJUNA Eura, polako ali sigurno. Rade se i neke cestice u RH kao i nekoliko zgrada u MK. Mislim da se čeka i naplata neke bolnice u ZG. Prodaju se i vile u DU….ima, ima,…

neće uvijek biti ovako.



5 godina ista rasprava [emo_naivan][emo_zacudjen][emo_vrtimise][emo_beztona]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

5 godina ista rasprava upravo zbog takvih, koji pišu o poslovima koji su ugovoreni pred 5 godina… a ja opet pitam što je ingra ugovorila u zadnje dvije godine…

ništa!!! pa se pitam što će raditi kad završe s ova 3-4 poslića koja polako dovodi kraju.

U ostalom čekajmo izvješće pa ćemo viditi što se radi…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


5 godina ista rasprava upravo zbog takvih, koji pišu o poslovima koji su ugovoreni pred 5 godina… a ja opet pitam što je ingra ugovorila u zadnje dvije godine…

ništa!!! pa se pitam što će raditi kad završe s ova 3-4 poslića koja polako dovodi kraju.

U ostalom čekajmo izvješće pa ćemo viditi što se radi…

5 godina ista rasprava upravo zbog takvih, koji pišu da INGRA ništa ne radi. … a ja opet pitam što će ingra ugovoriti u iduće dvije godine…
U ostalom čekajmo izvješće pa ćemo viditi što se radi…

neće uvijek biti ovako.

A šta će se tek radit!??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Hoce li Ingra sta raditi kod Sibenika?


Hoce li Ingra sta raditi kod Sibenika?

ako pratite novosti… ćete znati… tj. možda hoće, a možda neće…
http://www.ingra.hr/index.php?page=news

New Report

Close