INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bogu hvala! Na FINA-i je dokument kojim FINA predaje papire INGRA-i, neki formalni postupak, u kojem se izrijekom spominje "Konačni nacrt predstečajne nagodbe". To je valjda uvertira u poziv na sud.
Da, to je to. KONAČNO!!!
Možda je zbog toga malo pojačan bid i kupnja?

neće uvijek biti ovako.

Slažem se s kolegom Nikolsonom i apeliram na upravu, ovo je sramota da je dionica 2 kune na burzi.HITNO REVERSE STOCK SPLIT.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ma što će vam te muljaže!?!? Važno je da se zaključi PSN, a za to će poziv biti ovih dana, izgleda da su svi papiri sažvakani, čim je FINA otpremila od sebe cijeli bunt, te naravno objavi neki posao i počne davati bolje FI. I to je sve.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ingru moze dignuti samo kakav posao

Cijena je kakva jest, i broj dionica je kakav jest. Znači ukupna tržišna kapitalizacija je 4 puta manja od poslova vrlo niske razine koji se obavljaju sada. Već samo bolnica u Alžiru će stvar dignuti na bitno viši nivo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Cijena je kakva jest, i broj dionica je kakav jest. Znači ukupna tržišna kapitalizacija je 4 puta manja od poslova vrlo niske razine koji se obavljaju sada. Već samo bolnica u Alžiru će stvar dignuti na bitno viši nivo.

Sve će reći Prospekt koji INGRA mora izraditi za nove obveznice.
Vjerojatno je i taj posao pri kraju.
Vidjeti će se realne brojke.

na kupnji iznad 2 kn je preko 250.000 dionica pa ako se nekome žuri van… [emo_namigusa]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Izgleda se čitaju FININE obavijesti. Šteta što nestrpljivi ne žele uzeti malo više.

neće uvijek biti ovako.

kako je čudno viditi pojedince koji su donedavna maštali o troznamenkastoj ingri kako se vesele rastu od 2% na 2,8kn

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

baza 2,80-3.00 kn koja je pukla , trebat ce malo veci volumen za to slomiti.
evo blg. prilika da negdje pokrene novi ciklus [emo_ooooo]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


kako je čudno viditi pojedince koji su donedavna maštali o troznamenkastoj ingri kako se vesele rastu od 2% na 2,8kn
biće itekako troznamenkasta. Kupovati će OMF opet jednog dana. Nije bilo loše nakrcati se po 2,xx

neće uvijek biti ovako.

nevjerojatno koja tvrdoglavost i na strani kupnje i na strani prodaje, gledaju se danima na par lipa razlike u rasponu 2,7-2,8 kn i nitko ne popušta?!
ako je netko voljan prodati dionice na 2,77-2,8 kn, što ne spusti nalog par lipa dolje i riješi ih se ako već ne vjeruje u spas Ingre?! vrijedi i obratno

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

New Report

Close