INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Žalba bivšeg radnika jer njegovo potraživanje nije ušlo u nacrt iako je sve predao fini. Nevjerovatno.


Žalba bivšeg radnika jer njegovo potraživanje nije ušlo u nacrt iako je sve predao fini. Nevjerovatno.

ako je to točno, nema riječi za takvu aljkavost….

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Nema nikakvog poziva na rociste na FINInim stranicama. Zadnji dokument je ova zalba koju smo spominjali.

Hm, pa nije bas da nista ne rade…:-)
Jos da se malo pohvale na twitteru.

http://dubrovacki.hr/clanak/63420/zavrsetak-rekonstrukcije-jadranske-magistrale-od-ploca-do-zivogosca



Žalba bivšeg radnika jer njegovo potraživanje nije ušlo u nacrt iako je sve predao fini. Nevjerovatno.

ako je to točno, nema riječi za takvu aljkavost….
[/quote]Nije kriva INGRA već FINA. To je barem lako rješivo, u par dana,

neće uvijek biti ovako.

INGR-a je davno zavrsena prica, al svejedno……

nikada neću zaboraviti kada mi je broker greškom poslao uplatnicu na kuopnju INGR(prije ca 1,5-2 god), uplatnicu od nekog lika cijeg imena se ne sjecam, nije XY ni GB ili kako vec, ordinary Joe..bzvz…uglavnom, broker je zamjenio uplatnice i meni stigla uplatnica na 6-eroznamenkastu cifru s opisom plaćanja “kupnja dionica INGR”, tad me smrzla samo cifra (iako mi lova strana nije, tuđa pogotovo, to mi je posao) tada je INGR čak i imala perspektivu, a bilo je opasno.danas? ..

situacija je tada bila u debelom kurtzu, danas je u još debljem, pada prehrana kamoli beton (kada država smanjuje PDV na HRANU onda znaš koliko je sati)
Uz sve to, ne računajući onih 30% uhljeba (kojih je moralo biti, da bi moglo biti poslova) P.P.S. nemojte misliti da je to naša specijalnost, u konfederaciji Helvetici aka. CH to zovu “Vitamin B”, al tamo je satnica ko nama dnevnica, pa kad ja kažem da upravljačkim strukturama treba dati 10% od svega, pa makar to bilo milijon dnevno gledaju me ko budalu.

ni moj portfelj ne stoji puno bolje s obzirom na Grobex, da me netko ne “posere” da se pravim pametan.
Da sam bio pametan kupovao bi ATGR ispod 100Eur-a (po današnjem tečaju), ADPL na 110(nakon što su se Rusi po 1000x put u povijesti pokazali ko pitchke kratkorocnih interesa, a ja kupio “sidro” po 130. corpo morto je 0 bodova za ADPL, a i mene), biće da je to neki slavenski komplex.

uglavnom x4, ako se nesto i izrodi iz ove kaljuze to ce biti nova firma pogonjena ruskim kapitalom koja nece kotirati na burzi. (SB banka je puna kapitala, a rusi ne vole dodatne regule.)

IMHO

Grebenu prijetio stečaj, a danas ima ugovorenih 200 mil. kuna

Zar nam nisu potrebne ovakve priče a ne da zagovaramo propast i stečajeve, radi osobne koristi i inih negativnih razloga.

neće uvijek biti ovako.

SB banka ?

Megido
Takvu priću mi već imamo!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


SB banka ?

Puni su kapitala (od prodaje sirovina/ svjetsko pučanstvo raste eksponencijalnim stopama rasta, a ljudi se kote//vole(pardon me ;))))

usli su na trziste dok su ga drugi gutali(imaju svježi kapital i nisu opterećeni nekretninama), znači po diskontnim cijenama, imaju ok marketing i dugorocno su orijentirani(10+ god. azijska škola), a i dalje im je kapital jeftiniji od Marijevog ECB-a na drozi..znamo kako takvi završavaju..

Tko se protiv toga može boriti? nebi hvala.
Tko ne kupi danas po 2,8 imati će priliku sve baciti u trosak :top:
DA je INGR-a bila prava firma sa sposobnim menadžmentom danas bi kupili vrhnje po Siriji, jučer po Iraku, sutra po Iranu. ovako jbg…
IMHO

Ingra nije prešla više od 2,85kn. Kaj to znači da se ide natrag prema 2 i kusur?
[emo_vrtimise]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Ovdje nikad kraja žalbama na PSN a firma stoji “ukopana” na mjestu već par godina.

New Report

Close