INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zaboravljamo da je tržišna kapitalizacija trenutačno na ovim cijenama manje od 35 milijuna kuna , dok je recimo DLKV s ovim brojem dionica 350 milijuna. Jedan veći posao pa ćemo se sjećati ovih cijena.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


da dohvati 3kn to bi već bila prava cijena za izlazak.
do 3 samo cca 50t kom. Trica će biti tek dobar oslonac za nastavak.

neće uvijek biti ovako.

pa kad je takva situacija zašto ingra ne uzme 1-2miliona svojih dionica. eto dala bi 5-6-7milionakuna a izvukla kroz godinu dana pravo bogatstvo . samo taj jedan posao ingra nije dobila godinama i pitanje kad i hoće li biti.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

@ optimist
To je deplasirano, jer je KORF bio 20 kn pa nije bilo interesa , dionice su čudne , kad su jeftine neće ih nitko. ATPL kad je bila 30 kn su samo rijetku kupovali, a kad je otišla na 3000 kn najveći su bili prometi.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

izgleda su ipak jedni kupci, a jedni prodavači, kao i obično

pa ja govorim o ingri samoj, ne govorim o nekom tko nezna što će biti sutra s dionicom. ako oni iz ingre ne vjeruju u sutra a očito ne vjeruju, jer ne žele kupiti svoje vlastite dionice,tko onda vjeruje… a samom kupnjom bi dali dioničarima malo optimizma i vjere u sutra… a ovako..pitanje dal ima sutra.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

ne može Ingra kupovati svoje dionice i biti u PSN.


pa ja govorim o ingri samoj, ne govorim o nekom tko nezna što će biti sutra s dionicom. ako oni iz ingre ne vjeruju u sutra a očito ne vjeruju, jer ne žele kupiti svoje vlastite dionice,tko onda vjeruje… a samom kupnjom bi dali dioničarima malo optimizma i vjere u sutra… a ovako..pitanje dal ima sutra.
Navedi mi koliko firmi-koje su veoma dobre i vjeruju u sebe-kupuje svoje dionice? HT,ERNT,Ledo…???
Nije to samo tako kako ti misliš.

neće uvijek biti ovako.

firme koje su jako dobre i vjeruju u sebe nisu s cijenom na 2,5kn.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


firme koje su jako dobre i vjeruju u sebe nisu s cijenom na 2,5kn.
Što onda te firme ne kupuju svoje dionice? Ne vjeruju u rast svojih dionica, ili…?

neće uvijek biti ovako.

@Medigo1
30.06.2014 = FI 2Q za 2014 … te brine ili ne brine isto, bez obzira kada će isto biti javno objavljeno …?

Top 10 drži 25% dionica, a tu se vode rasprave zašto netko iz top 10 ili firma sama ne kupuju svoje dionice?!?! Ja ću stvarno podivljati. Pa valjda zato jer se sa 150 tisuća kuna cijena digne za 5%, i to anonimno, a da krene kupovati netko iz top 10, otvoreno, to ode za 300%. Zato se i kupuje preko rodbine i prijatelja, moje mišljenje samo, molit ću lijepo.
BTW, tko je taj B.M. što je ušao u top 10?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close