INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bravo Alabama…

Izgleda da nema ničeg novog, odnosno barem mi ne znamo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ono što je najnevjerovatnije kod ove PSN je pitanje da li je s obzirom na toliki protek vremena od izglasavanja to da li je uopće sve zakonito. Valjda jest.
Da li netko zna kakvi su proceduralni rokovi nakon izglasavanja?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ovo ne može biti slučajno…

A finu je količinu i netko kupio prije toga od 2,61 do 2,65.

treba se provozati pokraj Arene i sve će biti jasnije

Danas znakovita kupnja i čudna prodaja uz uzlazni trend.

neće uvijek biti ovako.

Na stranici INGRE je očito da su prodali 8 stanova zadnjih mjesec-dva dana , jer sam pratio stanje , to bi bilo oko 20 milijuna kuna casha.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Mislim na dvore Lapad.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Što je u areni??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Na stranici INGRE je očito da su prodali 8 stanova zadnjih mjesec-dva dana , jer sam pratio stanje , to bi bilo oko 20 milijuna kuna casha.

Pa to bi onda mogao biti relativno dobar FI, barem što se prihoda tiče. Istina, to smanjuje dugotrajnu imovinu, ali Bože moj, nećemo sad cjepidlačiti.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

da dohvati 3kn to bi već bila prava cijena za izlazak.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close