INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma naravno, to će je izbacit u orbitu haha.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Tvrtke koje će sudjelovati u obnovi obiteljskih kuća ne trebaju računati na zaradu


Imal li tu mjesta za Ingru, savim mali poslić je dovoljan, da odletimo u nebo

[emo_naivan]

Obnova kuća pogurat će male građevinare, a nasipi velike


Tvrtke koje će sudjelovati u obnovi obiteljskih kuća ne trebaju računati na zaradu

jos uvijek profitabilnije nego bilo koji drugi ingrini poslovi..

Qatar baby!

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Tvrtke koje će sudjelovati u obnovi obiteljskih kuća ne trebaju računati na zaradu


Ma molim te – ne bi smjeli NIŠTA zaraditi JER ETO TO JE TAKAV POSAO!!!
To je žalosno kao i činjenica da se ovakav događaj mogao dogoditi.
Dakle – iskažite realne cijene, a država mora platiti jer je država odgovorna za sigurnost nasipa!
Nasip je PUKAO – nije propustio, kao što se sada insinuira da bi se skinula djelomično odgovornost s države.


Nasip je PUKAO – nije propustio, kao što se sada insinuira da bi se skinula djelomično odgovornost s države.

Hm, da…a nije malo neobično to kak je država brzo pristala na obnovu kuća?
Postoje snimke da je neko petljal po nasipu. Ko li bi to mog’o biti?
[emo_zacudjen]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Ima li bolesnijeg postupka PSN? Da li netko zna što se sada uopće događa? Izglasano je, žalbe su bile, odbijene su,… Što se čeka? Čeka li se išta? Što kaže zakon? Kakvi su rokovi?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

situacija nije laka, poslova nema, para nema. nema ni investitora. A stže i ljetna depresija i još slabiji interes.
Ja ostajem pri svome da ulazim na 2 i onda sam spreman čekati neka bolja vremena.
Ili totalni slom, ali to je rizik koji sam spreman prihvatiti.
pozz.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Evo propade vam i zadnja slamka za likvidaciju INGRE, iako je prošla i PSN. Što ćete sad izmisliti? Jedva čekam prijedloge zlosutne propasti ovog građevinskog giganta.

http://www.poslovni.hr/forum/tema/tvrtkama-sansa-za-prezivljavanje-i-nakon-propasti-predstecajne-nagodbe-32045

neće uvijek biti ovako.


Evo propade vam i zadnja slamka za likvidaciju INGRE, iako je prošla i PSN. Što ćete sad izmisliti? Jedva čekam prijedloge zlosutne propasti ovog građevinskog giganta.

http://www.poslovni.hr/forum/tema/tvrtkama-sansa-za-prezivljavanje-i-nakon-propasti-predstecajne-nagodbe-32045

nije ni bilo šanse da nakon prihvaćanja plana PSN s tolikom većinom INGRA završi u stečaju, a ove izmjene zakona su još “as na desetku” tj. dodatna garancija da će ingra biti spašena. jedino je pitanje brzina oporavka, što će ovisiti o novim poslovima, preduvjet za to je konačno sklapanje nagodbe pred TS koje se oteglo van svake pameti.
moje mišljenje je da se i te kako isplati “riskirati” i imati ingru u portfelju po ovim cijenama jer kad tad će se HR gospodarstvo pokrenuti kao što će i ingra dobiti nove poslove, a onda će slijediti žestok skok cijene dionice koji će donijeti velike zarade svima koji budu strpljivi.

p.s.imam ingru, a i dalje sam na kupnji

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje



Evo propade vam i zadnja slamka za likvidaciju INGRE, iako je prošla i PSN. Što ćete sad izmisliti? Jedva čekam prijedloge zlosutne propasti ovog građevinskog giganta.

http://www.poslovni.hr/forum/tema/tvrtkama-sansa-za-prezivljavanje-i-nakon-propasti-predstecajne-nagodbe-32045

nije ni bilo šanse da nakon prihvaćanja plana PSN s tolikom većinom INGRA završi u stečaju, a ove izmjene zakona su još "as na desetku" tj. dodatna garancija da će ingra biti spašena. jedino je pitanje brzina oporavka, što će ovisiti o novim poslovima, preduvjet za to je konačno sklapanje nagodbe pred TS koje se oteglo van svake pameti.
moje mišljenje je da se i te kako isplati "riskirati" i imati ingru u portfelju po ovim cijenama jer kad tad će se HR gospodarstvo pokrenuti kao što će i ingra dobiti nove poslove, a onda će slijediti žestok skok cijene dionice koji će donijeti velike zarade svima koji budu strpljivi.

p.s.imam ingru, a i dalje sam na kupnji
[/quote]Rizika je malo bilo prije PSN, a sada ga nema niti 1%. Pun ko šipak, a može još. Moj savjet je kupujte dok ima za ništa.

neće uvijek biti ovako.




Evo propade vam i zadnja slamka za likvidaciju INGRE, iako je prošla i PSN. Što ćete sad izmisliti? Jedva čekam prijedloge zlosutne propasti ovog građevinskog giganta.

http://www.poslovni.hr/forum/tema/tvrtkama-sansa-za-prezivljavanje-i-nakon-propasti-predstecajne-nagodbe-32045

nije ni bilo šanse da nakon prihvaćanja plana PSN s tolikom većinom INGRA završi u stečaju, a ove izmjene zakona su još "as na desetku" tj. dodatna garancija da će ingra biti spašena. jedino je pitanje brzina oporavka, što će ovisiti o novim poslovima, preduvjet za to je konačno sklapanje nagodbe pred TS koje se oteglo van svake pameti.
moje mišljenje je da se i te kako isplati "riskirati" i imati ingru u portfelju po ovim cijenama jer kad tad će se HR gospodarstvo pokrenuti kao što će i ingra dobiti nove poslove, a onda će slijediti žestok skok cijene dionice koji će donijeti velike zarade svima koji budu strpljivi.

p.s.imam ingru, a i dalje sam na kupnji
[/quote]Rizika je malo bilo prije PSN, a sada ga nema niti 1%. Pun ko šipak, a može još. Moj savjet je kupujte dok ima za ništa.
[/quote]
Rizik je veliki i sada što tržište potvrđuje ovom cijenom i negativnim trendom!
Pozdrav

New Report

Close