INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


No od 3-2,20 došlo se sa manje od 100 tisućica kn tako da…[emo_smijeh]
to i jest problem ,,ali ti ga ne vidis

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Temeljem Javnog poziva, objavljenog 24.04.2014. godine na stranicama Zagrebačke burze i internet stranicama Badela 1862, u prvom krugu zaprimljeno je pet indikativnih ponuda potencijalnih investitora iz Hrvatske i inozemstva.

Vjerojatno su barem dvije kvalitetne, barem mi je to za očekivati!



No od 3-2,20 došlo se sa manje od 100 tisućica kn tako da…[emo_smijeh]
to i jest problem ,,ali ti ga ne vidis
[/quote]

zmajki kaj se nisi ti natrpao ovog shita tamo na 3 – 3,2 [emo_zacudjen] [emo_smijeh] hehe [emo_zloban]

free flow information


Temeljem Javnog poziva, objavljenog 24.04.2014. godine na stranicama Zagrebačke burze i internet stranicama Badela 1862, u prvom krugu zaprimljeno je pet indikativnih ponuda potencijalnih investitora iz Hrvatske i inozemstva.

Vjerojatno su barem dvije kvalitetne, barem mi je to za očekivati!

Kakve ovo ima veze sa Ingrom?


Dadajte tom iznosu dug pa ce vam sve biti puno jasnije,ovo je itekako precjenjeno a vi pricajte sto hocete…

Ima li snage da stisnemo ispod 2 kune?


zauzimanje pozicija..Cool
nema vise robe za prosipanje ?



Onaj tko ima živaca čekati, a kupio je na 3.XX kuna, imat će priliku prodati za nešto više.

poprilicno si siguran u to, mozes pojasniti razloge?
moje je misljenje da ce kupci na 3,xx imati priliku(mozda) prodati na 2,xx
[/quote]

inverter jesi to ti seruckao sa serislavom … tamo u veljaci
hehe…
dobro je da papir trpi sve pa i brisanje i.z.m.eeeeee.taaaaaaaaaa [emo_smijeh]

free flow information

u svakom zlu neko dobro

Privatne tvrtke spremne za sanaciju Slavonije


Pravo potonuće tek slijedi…ovdje nema kruha s ovom firmom,non stop neš muljaju…a dugovi?dugovi da ne pričamo.[emo_palacd][emo_palacd]

A tko to mulja, tko u NO sjedi? Sad je vec vrijeme da iz Ingre daju neku vijest! Ovdje se vec dobrano cijena urusila!



Pravo potonuće tek slijedi…ovdje nema kruha s ovom firmom,non stop neš muljaju…a dugovi?dugovi da ne pričamo.[emo_palacd][emo_palacd]

A tko to mulja, tko u NO sjedi? Sad je vec vrijeme da iz Ingre daju neku vijest! Ovdje se vec dobrano cijena urusila!
[/quote]MOš mislit rušenja. Sa 15,000kn 5%. Sa samo 100 tisućica i par kupi-prodaj ide preko 3. Jadna je ta trgovina.

neće uvijek biti ovako.


Pravo potonuće tek slijedi…

sad je na skoro 2 kn tako da je ljudima koji su ulazili po daleko većim cijenama (pa i po 100-400 kn) sada sasvim svejedno hoće li izgubiti i te 2 kn nakon što su izgubili 99% uloženog…
pa 2 kn je zadnja cijena po kojoj je tržen DIOKI na zadnji dan trgovanja na ZSE koji je u stečaju i koji je potom delistiran sa ZSE!
evo i MAGMA koja nema ničega osim nekih maglovitih bajki o 3D printerima je također na 2 kn, a recimo Ingra ima Arenu koja donosi svake godine veliku lovu koja će servisirati najveći dio obveza po PSN

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Tu trenutno (mislim od prolaska PSN) izlazi ekipa koja je očekivala da će prolaskom PSN ovo eksplodirati pa da ce onda izaći. Sad kad su vidjeli da niš od toga krenuli su prodati i ono malo sirotinje što im je ostalo nakon križnog puta INGR-e i potražiti sreću sa tih par tisuća kuna negdje drugdje. Dobar primjer što se desi sa dionicom kada se stvari ne razvijaju onako kao što je većina zamislila.

Slično se desilo na ATPL svi su oko 400 očekivali eksploziju BDI-a a kad se ona nije desila oni tanjih živaca i nestrpljivi su prodali i krenuli na burek u drugu pekaru.

Imal li tu mjesta za Ingru, savim mali poslić je dovoljan, da odletimo u nebo

[emo_naivan]

Obnova kuća pogurat će male građevinare, a nasipi velike

New Report

Close