INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zar nije prije nekoliko dana na asku bilo preko 650 000 kom? Gdje nestade 200 000kom?

Cekaju da se podeblja bid da imaju kome prodati.
[/quote]Ma to je bio čisti štop za neznalice, kao i ovo što se događa. Nakon što je pokupljeno 4000kom sa bida odmah se dodaje isti broj dionica. Zaista ima ogorčenih na Ingru i misle da ovime njima štetu rade. Samo se nadam da prosipaju svoj novac a ne nečiji tuđi.

neće uvijek biti ovako.

U ožujku 4,9 posto više odobrenja za građenje

neće uvijek biti ovako.

@Medigo
kada je Ingra zadnji put objavila da je ugovorila neki značajan posao?
http://www.ingra.hr/index.php?page=news

Ako je ova trenutna cijena realna, onda CIJELA Ingra vrijedi niti 30 Milijuna kunelića. Da nije žalosno bilo bi[emo_ooooo][emo_smijesak][emo_beztona] smiješno. No od 3-2,20 došlo se sa manje od 100 tisućica kn tako da…[emo_smijeh][emo_mrgud]. ZSE najburza.[emo_smijeh]

neće uvijek biti ovako.

Dadajte tom iznosu dug pa ce vam sve biti puno jasnije,ovo je itekako precjenjeno a vi pricajte sto hocete…

Ne znam čemu danas ovaj pad kad sve zasad ide po planu. Obveze se redovito plaćaju.

sinhronizirani nestanak bida na svim građevinarima

pepe7

vidim ima tu još uvijek puno njih koji su ulazili u ingru na 130+ kn. nije mi jasno što još čekate, vama ni rast o 3.000% ne bi puno značio.


Dadajte tom iznosu dug pa ce vam sve biti puno jasnije,ovo je itekako precjenjeno a vi pricajte sto hocete…
Uračunajte i cijenu imovine i trenutnih poslova pa ćete vidjeti što pišete bez razmišljanja. Vama bi i 1.kn bila preskupa.Pričaj to na pijaci za krumpire.

neće uvijek biti ovako.

Šta se sve može uraditi sa dionice sa sasvim malo para!!!
Kolateralna žrtva – velikim dijelom, a drugi dio je općepoznat poznat!



Dadajte tom iznosu dug pa ce vam sve biti puno jasnije,ovo je itekako precjenjeno a vi pricajte sto hocete…
Uračunajte i cijenu imovine i trenutnih poslova pa ćete vidjeti što pišete bez razmišljanja. Vama bi i 1.kn bila preskupa.Pričaj to na pijaci za krumpire.
[/quote]Glupo mi se raspravljati jer tupite jedno te isto jos od 20kn.

Koliko nešto vrijedi je stvar procjene, i proračuna.
Dug je daleko veći od imovine, one trenutne. Ali treba uračunati i prihode od Arene koji to de facto prebiju, i to skroz.
Mene više od trenutne cijene zanima što je s tom nagodbom. Pa izglasana je prije 2 mjeseca!?!?!?! Što je s tim?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close