INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nego, ima li itko kakav info, iliti špekulaciju, kad bi mogao KONAČNO biti poziv za ročište pa da se konačno završi ovo SR…E od PSN?
Smatraj to završenim i planiraj što ćeš dalje- kupovati ili prodavati(pokloniti)[emo_namigusa][emo_beztona]

neće uvijek biti ovako.

Doibitnica je dana bila Tehnika (ZSE:THNK-R-A) koja je povećala cijenu 6,7 posto, na 400 kuna, uz gotovo 1,2 milijuna kuna prometa. Tehnika koju s Ingrom povezuje potpisani ugovor o poslovnoj suradnji u Alžiru.

Ovaj topic se pretvorio u totalno mlaćenje prazne slame, ponajviše zahvaljujući Upravi preduzeća. Tu se više nema što reći dok se ne objavi nešto suvislo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

gdje je danas onaj kaj rusi cijenu svaki dan?

Najidiotskije od svega je što nema ali ama baš nikakvih procesnih informacija, osim kad je nešto riješeno ili ne. Npr. da li itko zna koji su rokovi u igri, i otkad se uopće broje?
PSN je izglasana prije više od 6 tjedana, a još nema niti datuma kad će biti ročište za potvrdu?!? Znači i kad objave, što je veliko pitanje da li će biti next week, prije lipnja ništa. Strava. Stvarno nisam mislio da se neki postupak, koji je u svojoj osnovi hitan, predstečajan, pretprovalijski, može toliko razvući. Pa kome je to u interesu?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

U interesu je vjerovatno odvjetnicima kojima je sigurno žao što se sve to skupa bliži kraju pa više neće moći derati tu jedno te istu kozu, piskarati podneske, žalbe i ostala sr…a.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

megido ..sve manje vas optimista..na prste jedne ruke..valjda se ima municije [emo_zacudjen]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter

polako.. u alziru se nesto radi [emo_smijeh]


@inverter

polako.. u alziru se nesto radi [emo_smijeh]

Da,nešto. To nešto je teško oko pola Milijarde kuna! Znam neke koji će poslije ERNT divke, ponovo u Ingru upravo zbog te činjenice.

neće uvijek biti ovako.

Zar nije prije nekoliko dana na asku bilo preko 650 000 kom? Gdje nestade 200 000kom?

neće uvijek biti ovako.


Zar nije prije nekoliko dana na asku bilo preko 650 000 kom? Gdje nestade 200 000kom?

Cekaju da se podeblja bid da imaju kome prodati.

free flow information

Jedna od važnijih tema je i prijedlog odluke o proglašenju projekta rekonstrukcije Termoelektrane Plomin strateškim za RH. Cijeli je projekt, kojim se postojeći blok 1 mijenja blokom C, radi modernizacije i povećanja kapaciteta, “težak” oko 6,3 milijarde kuna.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

New Report

Close