INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Megido1
Mene iskreno više brine kaj ako ju spucaju ispod 2kn. Pa to niti bog otac više ne vrati iznad 3 kn.
Opet, z druge strane hrvatska pohlepa je takva da bi mogla u dva dana na 10 kn (kak ti priželjkuješ).
[emo_zacudjen]

…a kaj se tiče Plomina-C, SDP-ovci su skloniji francuskim “konzultantima” i sličnima, tak da se nemoj(mo) previše nadati.[emo_beztona]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

bez objave nekog jačeg posla ovo ne bu više vidjelo 3 kn.
ne može se živjeti na obećanjima i poziti vnim projekcijama za 15 godina. treba uzeti neke poslove i odraditi ih pa in naplatiti.
to će biti teško (nemoguće??) bez državnh i bankovnih jamstava zato i idu sad u partnerstva.
Ja sam za jaki hrvatski građevinski klaster, ali to je skoro pa nemoguće zbog hrvackog jala i zavisti…
LP.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

http://www.seebiz.eu/gradevinski-sektor-ingra-s-najgorim-pokazateljima-u-prvom-kvartalu/ar-86787/

Jučer su na FINA-i objavili novi nacrt predstečajne nagodbe. Nije mi se dalo čitati pa ne kužim da li ima bitnih izmjena.
Inače, ima li itko pojma KADA je zadnji dan da KONAČNO sazovu ročište za sklapanje nagodbe? I to je vjerovatno podložno raznim tumačenjima.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Jučer su na FINA-i objavili novi nacrt predstečajne nagodbe. Nije mi se dalo čitati pa ne kužim da li ima bitnih izmjena.
Inače, ima li itko pojma KADA je zadnji dan da KONAČNO sazovu ročište za sklapanje nagodbe? I to je vjerovatno podložno raznim tumačenjima.
Sve isto, objava radi sudskog proglašenja da je nagodba konačno gotova.

neće uvijek biti ovako.

ima jedna dobra stvar sa tim obveznicama, biti će na tržištu a tržišna vrijednost će svakako biti manja od nominalne, dakle ne treba isključiti mogučnost da Ingra sama otkupi dio obveznica za npr60% nominale

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

INGRA radi, Ne zaboravite da radi na poslu od oko pola milijarde kuna, a zbog ubrzanja izvedbe sklopila je suradnju sa Tehnikom. Radi i druge poslove a i na nekoliko je dobrih natječaja. Ne brine mene cijena dionice. Ja je sa pola svojih dionica dovedem na 0. To barem nije teško. Pogledajte VDKT, koji svaki mjesec-dva objavi posao a cijena dionice ide na niže. Stanje firme i dobiveni posao nažalost nema veze sa cijenom na Burzi, barem kod većine firmi, pogotovo građevinskih. Doći će i buđenje nakon akumulacije. Tako se vršila priprema 2000-2003, prije ogromnog rasta do 2007-2008.Povijest se ponavlja zar ne?

neće uvijek biti ovako.

@megido
nema više keša na ZSE, vlada nas je u zadnje 2 godine totalno opustošila i više se nitko ne usudi ulagati u dionice, svi samo prodaju…a oni koji kupe za par dana i sami postaju prodavači, s minusom

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

sad kad je Linić dobio pedalu, ako će ga slučajno ići još i goniti što zbog Spačve pa krenu k tome i u reviziju predstečajnih nagodbi… e koji će to onda biti rock’n’roll na burzi… nadam se da neće biti toliko nepromišljeni…[emo_beztona]

A random walk down Wall Street...


INGRA radi, Ne zaboravite da radi na poslu od oko pola milijarde kuna, a zbog ubrzanja izvedbe sklopila je suradnju sa Tehnikom. Radi i druge poslove a i na nekoliko je dobrih natječaja. Ne brine mene cijena dionice. Ja je sa pola svojih dionica dovedem na 0. To barem nije teško. Pogledajte VDKT, koji svaki mjesec-dva objavi posao a cijena dionice ide na niže. Stanje firme i dobiveni posao nažalost nema veze sa cijenom na Burzi, barem kod većine firmi, pogotovo građevinskih. Doći će i buđenje nakon akumulacije. Tako se vršila priprema 2000-2003, prije ogromnog rasta do 2007-2008.Povijest se ponavlja zar ne?

a daj molim te što radi, ne blati više. radi sa milionskim minusima, zar se to zove raditi. nema ovdje sreće.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


INGRA radi, Ne zaboravite da radi na poslu od oko pola milijarde kuna, a zbog ubrzanja izvedbe sklopila je suradnju sa Tehnikom. Radi i druge poslove a i na nekoliko je dobrih natječaja. Ne brine mene cijena dionice. Ja je sa pola svojih dionica dovedem na 0. To barem nije teško. Pogledajte VDKT, koji svaki mjesec-dva objavi posao a cijena dionice ide na niže. Stanje firme i dobiveni posao nažalost nema veze sa cijenom na Burzi, barem kod većine firmi, pogotovo građevinskih. Doći će i buđenje nakon akumulacije. Tako se vršila priprema 2000-2003, prije ogromnog rasta do 2007-2008.Povijest se ponavlja zar ne?

mogu imati jednoga zaposlenika i raditi taj posao jos 10 godina za pola miljarde kuna.. oni rade ali premalo i presporo


Jučer su na FINA-i objavili novi nacrt predstečajne nagodbe. Nije mi se dalo čitati pa ne kužim da li ima bitnih izmjena.
Inače, ima li itko pojma KADA je zadnji dan da KONAČNO sazovu ročište za sklapanje nagodbe? I to je vjerovatno podložno raznim tumačenjima.

Mislim da je već sve riješeno,i da će ovjava ročišta biti već do kraja tjedna!

New Report

Close