INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/INGR-fin2014-1Q-NotREV-K-HR.xls

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/INGR-fin2014-1Q-NotREV-K-HR.pdf

Neloše, firma je svedena u PSN relacije.
Ne razumijem što su “ostali prihodi” i “vanjski troškovi”, ali ako to ima veze s PSN može se očekivati uravnotežen idući FI.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Operativni gubitak prije poreza i kamata (EBIT) iznosi 12 milijuna kuna i smanjen je za 11 milijuna kuna! Pomalo se nazire svijeća na kraju tunela!

2q krećemo od nule

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Da, krećemo od nule što se tiče PSNiranja. A tad kom opanci kom obojci.
Računam da je TK toliko mala da naprosto ne može mnogo dolje pa da sjekire padaju. Znači UP!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

“Imam” Ingru…
Gledajući konsolidirana izvješća za 2013 g., kao i 1Q-2014 mnogih kompanija koje su na ZSE i uspoređujući s “kvalitetnim” Ingrinim, mislim da mogu kod njih u “školicu”. Tko duže ne pati ovu kompaniju prema tim izvješćima ne zna ništa odnosno “što se ono iza brda valja”!!!

Ingra je u prvom tromjesečju ove godine ostvarila gubitak od osam milijuna kuna, više od sedam puta manje u odnosu na prvo tromječje 2013.

[/url]

-prihodi od prodaje INGRA Grupe porasli su za 6% te iznose 20,5 milijuna kuna -prihodi s inozemnih tržišta povećani su za 9 posto.

intenziviranje radova u Alžiru očekuje se u drugoj polovici godine, a u skladu s potpisanim Ugovorom o poslovnoj suradnji između INGRE i Tehnike. Realizacija svih projekata u Iraku uspješno je završena tijekom 2013. godine. Društvo se javilo na nekoliko novih natječaja, a primarno vezano za obnovu hidrocentrala. Obnova hidromehaničke opreme jedan je od ciljeva i na tržištu Alžira. Na području Bliskog istoka, točnije države Katar, Društvo sudjeluje na nekoliko aktivnih natječaja. Radovi na izgradnji makedonskih bolnica Tetovo i Gostivar su završeni te se očekuje primopredaja objekata, dok je na projektu bolnice Bardovci-Skopje izvršeno 70% od ukupno ugovorenog iznosa te se očekuje nastavak radova. Radovi na autocesti Zagreb-Sisak, dionica Jakuševac-Velika Gorica jug, uz povremene zastoje zbog imovinsko-pravnih poslova dosegli su oko 51% od ukupno ugovorenog iznosa.

inaće, meni je ovo izvješće bolje od očekivanog jer Ingra još uvijek posluje u otežanim uvijetima radi postupka PSN koji se treba uskoro okonćati riješenjem TS

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Izvješće bolje od prošlog. Obećavajuće za srednjoročni period. Za 2 godine bi mogli doći na stare slavne puteve jer je kriza vani prošla a na njihovim tržištima se otvaraju tenderi svako toliko. Pozdrav svima.

neće uvijek biti ovako.

dali tko zna koliko je tezak Alzir

Katar…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

http://www.seebiz.eu/ingra-znatno-smanjila-gubitak-u-prvom-kvartalu-2014/ar-86614/

[emo_dolar][emo_euro][emo_kuna]


dali tko zna koliko je tezak Alzir

56.000.000 EUR-a

New Report

Close