INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zamislite kada bi sadašnja cijena bila zaista realna, onda bi cijela firma vrijedila samo cca 35 milijuna kuna. Sama Arena pokriva sve dugove i ostane, a gdje je vrijednost svega drugoga. Strašna stvar se dešava na trgovanju Ingrom. Ufff, što će mnogi proplakai. Koji? Bumo vidli.

Arena ne pokriva dugove!To treba otvoreno reći!!!
Dugovi Ingre su daaaleeeeko veći sa kamatama nego što se može "dobiti za Arenu"u anuitetima dok obaveza traje!!!
Ova tržišna cijena je po meni nerealno visoka,a rizik stečaja je izuzetno velik!!!
I pričekajmo Izvješće sutra!!!Kako sada izvješće nije važno???Jako je bitno!
Pozdrav
[/quote

A koja je cijena po vama kolega REALNO REALNA?


A koga briga za FI na ovoj cijeni, nije Ingra na 40 kuna, da bi to nešto utjecalo. Ovdje se na 2,5 kuna kupuje novi start, a ne ono što je bilo prije.
Zato ne obmanjujte, provest ćemo blagdane sasvim mirno, koga briga za +- 20 lipa, taj neka proda.
Gubiti cijeli dan pišući na temi protiv neke dionice je prozirno, svi znamo kako se trgovanjem između dva skrbnička istog vlasnika ruši cijena, vidimo da neki tijekom vikenda pripremaju dugačke postove, koji se pojave u potpuno istom obliku par sekundi nakon što ih moderator obriše (samo kada mu ne odgovaraju).
Konačno da neko kaže istinu. Sada i ja mogu o njoj progovoriti. Znam da se to radi, no nisam htio prvi o tome pisati. No to nije protuzakonito, zar ne? Samo naprijed, ušićarim i ja usput koju tisućicu svakih 15-20 lp. INGRA će biti HIT, samo strpljenja.

neće uvijek biti ovako.


bisakovi

stranice 20 i 21 Plana financijskog restrukturiranja te u potpunosti opovrgavaju.
Provjeri sam. Za to su banke glasovale i plan je prošao.
Čitaj malo pa pričaj.


Banke su samo pokušale spasiti “što se spasiti da”!!!!
Još je to “jaaaaaaaaakkooo” daleko od rješenog!!!
I takav plan(ako “saživi” je teško provediv).
Mislim da je i dalje stečaj ovdje vrlo moguć.
Pozdrav



bisakovi

stranice 20 i 21 Plana financijskog restrukturiranja te u potpunosti opovrgavaju.
Provjeri sam. Za to su banke glasovale i plan je prošao.
Čitaj malo pa pričaj.


Banke su samo pokušale spasiti "što se spasiti da"!!!!
Još je to "jaaaaaaaaakkooo" daleko od rješenog!!!
I takav plan(ako "saživi" je teško provediv).
Mislim da je i dalje stečaj ovdje vrlo moguć.
Pozdrav
[/quote]

Ad 1) DA.
Ad 2) NE (PSN je riješena).
Ad 3) NE (Teško je provediv? Po čemu to? Zvijezdama, Vidovitom Milanu?)
Ad 4) DA. U budućnosti, sve je moguće. Ako se još koji put zalete kao u periodu do 2012/2013.

Sve u svemu, ukažem na brojeve, a dobijem kvalitativne ocjene bez ikakve argumentacije. Probajte malo bolje od toga.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Molim ja da netko izjasni ovdje napaćene dioničare, kako će to Ingra konkurentsko stanje postići naspram velikih straniq građevinarskih divova, cijena dionica sada po mom nije toliko predrasudna koliko je postojnost firme u odnosima sa građevinarskim sektorom u uniji europskih država cijele europe.A ako bi bila jedna dobro zainteresirata da je otkupi po nekolikoj cijeni, to bi najbolje uklopilo u ovo mučenje i sebe i naših


Molim ja da netko izjasni ovdje napaćene dioničare, kako će to Ingra konkurentsko stanje postići naspram velikih straniq građevinarskih divova, cijena dionica sada po mom nije toliko predrasudna koliko je postojnost firme u odnosima sa građevinarskim sektorom u uniji europskih država cijele europe.A ako bi bila jedna dobro zainteresirata da je otkupi po nekolikoj cijeni, to bi najbolje uklopilo u ovo mučenje i sebe i naših

Povezat će se s Strabagam, s kojm su si dobri. http://limun.hr/main.aspx?id=513866

Kada postoji želja, pronaći će se i način. Bitno je nikad ne odustati.

Ovaj nastavlja prodavati sam sebi. Isplati li se još ili je vrijeme pustiti. 1Q uskoro.

neće uvijek biti ovako.


Ovaj nastavlja prodavati sam sebi.
ta prica vise ne drzi vodu odavno..ovo vise nisu ni volumeni za odbijanje..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Fascinatno,kako imateljima dionica nije čudno zašto netko tuče mahnito po kupnji iz dana u dan(cca nekih već 2-3tjedna) i to baš prije objave 1Q…hmmmm,da li je to nerealnost sugovornika ili slučajan previd ?![emo_kuna][emo_vrtimise][emo_naivan]

Pada na malom prometu i to uvijek oko 50.000 kn. Ista prica svaki dan otkada je PSN izglasana.

ovdje očekujem izvješće oko 16.25-16.29 obzirom da je Ingra oduvijek bila vrlo transparentna tvrtka

uf dobro je da nisam ušao na 2.6 kkako su neki savjetovali. nikad ne hvatati padajuće noževe. ovdje se uvijek stigne uskočiti u vlak jer on nikada ne odjuri, nego polako ubrzava danima.izgleda da su neki već vidjeli izvješće pa se strpavaju dok ne bude kasno. ja ću ipak čekati službenu objavu pa na 2 kn polaku unutra…
ovo je moje privatno viđenje situacije i nije nagovor nikoga na ništa.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close