INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tvrtke iz predstečaja bankama nepoželjni klijenti


Već nekoliko puta isti link. Što reći na to nego da je cijela HR nepoželjan klijent bankama, i stranim investitorima. Zato nam naš ministar Linić svaki tjedan sa torbicom po svijetu ide moliti novi kredit!

http://liderpress.hr/biznis-i-politika/hrvatska/izmjenama-stecajnog-zakona-predstecajne-nagodbe-postaju-njegov-sastavni-dio/

Još malo pa bi se promijenio i zakon. A jesu ga razvukli!
Nego, gdje je poziv za nagodbu?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


cijena stabilna na 2.6 kn.
Zna li tko hoće li ikada više na 3 kn.
Dali da sad dokupim ili da čekam do 2kn kako neki savjetuju????

Ako smatraš da više neće na 3, onda ti se ne isplati dokupljivati niti po 1.50, a kamoli 2. Sve je stvar procjene.
Ja pak mislim da hoće preko 3, poslovi su krenuli dinamičnije što će se i vidjeti u FI-ima, najdalje od Q2 pa nadalje.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

ako su približno uspješni kao u prošloj godini, negdje oko 45-47 mil. bi moglo biti za početak

Bolje radi inžinjering na ZSE Ingri nego u firmi INGRI.

neće uvijek biti ovako.

Zamislite kada bi sadašnja cijena bila zaista realna, onda bi cijela firma vrijedila samo cca 35 milijuna kuna. Sama Arena pokriva sve dugove i ostane, a gdje je vrijednost svega drugoga. Strašna stvar se dešava na trgovanju Ingrom. Ufff, što će mnogi proplakai. Koji? Bumo vidli.

neće uvijek biti ovako.

Tik-tak….
Raspored objava financijskih i poslovnih izvještaja društva
1. Privremeno nerevidirano nekonsolidirano i nerevidirano konsolidirano izvješće za
poslovnu godinu 2013. Datum objave: 14.2.2014.
2. Revidirano nekonsolidirano i revidirano konsolidirano izvješće za poslovnu godinu
2013. Datum objave: 30.4.2014.
3. Nekonsolidirano i konsolidirano izvješće za prvo tromjesečje poslovne godine 2014.Datum objave: 30.4.2014.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=48966

Znači, kao i obično…..nakon završetka trgovanja 30.04 – idealno, tako da investitori mogu provesti Praznik Rada razbijajući glavu oko toga što ih čeka idući radni dan…

A koga briga za FI na ovoj cijeni, nije Ingra na 40 kuna, da bi to nešto utjecalo. Ovdje se na 2,5 kuna kupuje novi start, a ne ono što je bilo prije.
Zato ne obmanjujte, provest ćemo blagdane sasvim mirno, koga briga za +- 20 lipa, taj neka proda.
Gubiti cijeli dan pišući na temi protiv neke dionice je prozirno, svi znamo kako se trgovanjem između dva skrbnička istog vlasnika ruši cijena, vidimo da neki tijekom vikenda pripremaju dugačke postove, koji se pojave u potpuno istom obliku par sekundi nakon što ih moderator obriše (samo kada mu ne odgovaraju).

ingroman

sasvim točno, osim toga, u ovom FI će još biti neki ostaci iz postupka PSN, rezervacije itd. tako da dobit ne očekujem. Ono što bi moglo biti zanimljivo su prihodi. Ukoliko oni pokažu rast, a g. Čeliković je rekao da realizacija u Alžiru ide bolje od plana, to bi mogla biti najava boljih vremena.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Zamislite kada bi sadašnja cijena bila zaista realna, onda bi cijela firma vrijedila samo cca 35 milijuna kuna. Sama Arena pokriva sve dugove i ostane, a gdje je vrijednost svega drugoga. Strašna stvar se dešava na trgovanju Ingrom. Ufff, što će mnogi proplakai. Koji? Bumo vidli.

Arena ne pokriva dugove!To treba otvoreno reći!!!
Dugovi Ingre su daaaleeeeko veći sa kamatama nego što se može “dobiti za Arenu”u anuitetima dok obaveza traje!!!
Ova tržišna cijena je po meni nerealno visoka,a rizik stečaja je izuzetno velik!!!
I pričekajmo Izvješće sutra!!!Kako sada izvješće nije važno???Jako je bitno!
Pozdrav

bisakovi

stranice 20 i 21 Plana financijskog restrukturiranja te u potpunosti opovrgavaju.
Provjeri sam. Za to su banke glasovale i plan je prošao.
Čitaj malo pa pričaj.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close