INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/2kbKZdOvKANQuSWnnVbOKA==.pdf

Ipak se kreće. Tehnika preuzima poslove od nekog drugog Ingrinog kooperanta.
Firma je živa i ide dalje, a vi prosipajte po bidu.
Pozdrav!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/2kbKZdOvKANQuSWnnVbOKA==.pdf

Info za skeptičare da nema onog tajnog ugovora od preko 500 000 000kn

neće uvijek biti ovako.

Pazite na kojim malim prometima se rusi.

Cinjenica je da je PSN prosla, da su vjerovnici podrzali plan koji ceka jos potvrdu na sudu. Nakon te informacije cijena svakodnevno klizi na smijesno malim prometima, ako ti koji prodaju ne vjeruju u ovu tvrtku sto su cekali izglasavanje nagodbe da to ucine? To nema smisla nikakvog.

Ma svjesni smo i to 200%.
A sada nam ti objasni što znači ovo ispod?
Je li to neki dodatni ugovor za Ingru pa se i Tehnici posrećilo?

Tehnika d.d. – Sklopljen ugovor o poslovnoj suradnji između TEHNIKE i INGRE
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/J8OOHGdGfQ1vmVDOhlFDFw==.pdf

Uglavnom radi se o pozamašnoj svoti a ne kikirikiju jer se inače ne bi objavljivalo kao materijalna činjenica na ZSE.

Tehnika podizvođaš Ingri! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Tehnika podizvođač Ingri????[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

I tko tu koga na ZSE mulja?



Što se tiče ove dionice, treba pričekati kraj nagodbe, FI te vidjeti razvoj situacije s garancijama, poslovima itd. Dovoljno je da se samo malo mrdnu i ode ovo na 10 kn i preko. Ali isto tako može zašiljiti na 1.50 kn u tili čas.
Toga svatko tko kupuje pink chip dionice treba biti svjestan.
Dakle i ti si prodao p 2,60-2.50.[emo_zacudjen]
[/quote]

Nisam. Kupio sam na 2.99 i mislim da je to ok. Ne bih ulazio da ne mislim da će narasti u dogledno vrijeme.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Tehnika podizvođač Ingri????[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

I tko tu koga na ZSE mulja?

Što je tu čudno? Ingra je inženjering firma koja ugovara poslove i angažira kooperante, a Tehnika su obični bauštelci.
Inače, radim u sličnoj inženjering kompaniji samo ne u građevini nego u jednoj srodnoj tehničkoj struci. Srećom, nismo morali u PSN[emo_smijeh][emo_smijeh].

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Halb betrunken halbe Tehnika geben!
A NE DAJU IM VALJDA POLA???


Halb betrunken halbe Tehnika geben!
A NE DAJU IM VALJDA POLA???

Vjerovatno i više, ovisno o količini posla koji obave.
Npr. ako je vrijednost nekog posla 100 mil. kuna, nakon što poplaćaš glavnog izvođača i kooperante, mitologiju da uopće dobiješ posao itd. ostane ti od 5 do 10 mil. prije oporezivanja. To su konkurentne cijene.
Ako je mitologija dobra možda ugovoriš i bolje. Sve zavisi. Pričam iz iskustva. Ne iz prve ruke, ali mala je ovo zemlja, zar ne? A i drugdje se posluje slično, ne brini.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

PREDMET: Obavijest o materijalnim
činjenicama – INGRA i Tehnika zaključile ugovor o poslovnoj suradnji
_____________________________________________________________________________
U skladu s odredbama Zakona o tržištu
kapitala (Narodne
novine broj 88/08, 146/08
i 74/09) i Pravilima Zagrebačke burze, INGRA d.d. (ZSE: INGR-R-A), Zagreb,
Alexandera von Humboldta 4/b, obavještava investicijsku javnost da je između
INGRE d.d. i Tehnike d.d. sklopljen ugovor o poslovnoj suradnji temeljem kojeg se povećava opseg radova Tehnike d.d. u okviru postojećeg projektnog ugovora u
inozemstvu.
Zbog povjerljivosti ugovornih odredbi s investitorom, ostale informacije ne mogu se učiniti dostupnima javnosti većostaju poznate samo između ugovorenih strana.

Što tu nije jasno? Sve je jasno. Ugovor je već postojao-to znamo- a sada se samo ugovara moglo bi se reći aneks jer će raditi još neke dodatne poslove. Investicija je ona tajna od preko pola milijarde kuna. Banke su očito pristale na davanje garancija, papirologija je riješena i radi se radiiiii.

neće uvijek biti ovako.


Ma svjesni smo i to 200%.
A sada nam ti objasni što znači ovo ispod?
Je li to neki dodatni ugovor za Ingru pa se i Tehnici posrećilo?

Tehnika d.d. – Sklopljen ugovor o poslovnoj suradnji između TEHNIKE i INGRE
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/J8OOHGdGfQ1vmVDOhlFDFw==.pdf

Uglavnom radi se o pozamašnoj svoti a ne kikirikiju jer se inače ne bi objavljivalo kao materijalna činjenica na ZSE.

Tehnika podizvođaš Ingri! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Pa da , kaj se čudiš i smiješ ? …pa prek koga ide organizacija ino poslova ? ..nije Ingra primarno graditelj, ne..ccc…ljudi rade vani cijelo vrijeme…ne sjede ovdje i pišu gluposti…ovo rušenje na malim prometima je smijurija s jedne al dobro organizirano s druge strane ..

New Report

Close