INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prilično velik broj dionica je u kućici. prodaja ne dolazi u obzir pa makar ingra i propala, pa što bude!!!

Razumijem drukere koji pljuju po INGRI i kupuju, no ne razumijem one, ako ih ima, koji stvarno misle da je INGRA gotova. Pa ovom PSN oni stoje bolje negoli prije 2-3 godine. Čitajte malo izvješća i dogovor u PSN.

neće uvijek biti ovako.


Razumijem drukere koji pljuju po INGRI i kupuju, no ne razumijem one, ako ih ima, koji stvarno misle da je INGRA gotova. Pa ovom PSN oni stoje bolje negoli prije 2-3 godine. Čitajte malo izvješća i dogovor u PSN.

Relevantna je iskljucivo cijena dionice! a ona je skoro pa gotova, i tu si u pravu

free flow information

lijepo sam vam pisao kad je cijena bila nedavno na 3,3-3,5 kn da ne nasjedate navlakačima jer ćete opet moći kupovati ispod 3 kn
po meni je sad došlo “buy” vrijeme, a vi kako hoćete

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Je, sad je buy vrijeme. Žao mi je jedino što sam ispucao pare na 2.9X jer sam mislio da neće niže, hehe.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

kakva je prognoza za ingru???

Suša i na forumu i na trgovanju. Čudno je da se sada “nema” za kupovinu a kad krene stampedo biće ga i po 3,20-3,40. Zanimljivi smo mi trgovci, zar ne?

neće uvijek biti ovako.

Odbijena žalba Međimuraca. Nema više zapreka za sklapanje nagodbe pred sudom.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Vrijeme je da se verificira PSN, a onda ujedno veli što je sa kakvim novim “poslićem”, e onda nakon doga možemo malo drugačije razgovarati ovdje na ZSE!

Ne bih htio da ispadnem neuki druker (jer imam INGR), ali mislim (jer inače ne bih ulazio u dionicu) da će se nakon potpisa PSN pred sudom stvari početi odmotavati u dobrom smjeru. Ugovori postoje, poslovi u tijeku također, raskida ugovora nije bilo, garancije će se izdati (zašto bi inače netko prihvatio obveznicu ako nema namjeru da firma radi i otplati ju?!?), ima i nekretnina na prodaju… Bit će dobro.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

@serislav

Kad se ovi Čačićevci skinu s vrata….
Strpi se još malo – glede posla radi se vani i to je OK.


Odbijena žalba Međimuraca. Nema više zapreka za sklapanje nagodbe pred sudom.

meni je u ovome najbitnije, osim što je žalba odbijena, to što se usvojenim planom psn vjerovnici namiruju u netto iznosu, dakle otpisuju kamate a kod Međimurija taj otpis kamate iznosi 19M kn ćime se isti namiruje u 44% iznosu dakle sa 15M kn.

onako odokativno, ovom nagodbom i otpisom kamata uslijed iste, Ingrin dug svakako pada ispod 1B kn a samo od zakupa Arene do 2036 će uprihoditi 150M eur ili 1,15B kn

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close