INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iskreno, ne vidim nekog velikog razloga za rasprodaju, ništa se ne događa, FI se čeka, situacija sigurno nije gora nego što je bila za prošli tjedan. Da nisam na drugim, stabilnijim dionicama, vjerovatno bi malo i dokupio.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Čeliković je negdje rekao da će se povećani prihodi iz Alžira vidjeti u nadolazećem FI. Živi bili pa vidjeli.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Zar TOP 3 nije:
3.
VALAMAR ADRIA HOLDING D.D.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INGR-R-A
Infuzija za Ingru ili…?
I Kamgrad nastavlja s gradnjom na moru, ove godine, primjerice, za dio objekata Valamara…

Lekin HUP, Karisma i Valamar daju infuziju građevinarima


Ruski kapital ulazi u HR, početak nove ere za poslovni svijet.

Nadajmo se da tu ima mjesta i za Ingru koja može i mora ponuditi svoju povijest uspjeha velikom tržištu.

Plan postoji, realizacija do kraja naših života!

teško da će onaj tko počiva na ruskom kapitalu naći posao u HR – mislim na ključne infrastrukturene i energetske projekte koji će se financirati s zapada.
Nema mi tu logike da Zapad ulaže a da ruske kompanije profitiraju.

i što sad kažete.. koji ste se meni smijali,kako sam nervozan jer mi je pobjegao vlakić kad je skočila onaj dan na pol ure?? a sad je 20% jeftinija… i biti će vjerovatno još povoljnija.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

A zaboravljate da postoji i drugi scenario:
taj da dođe FI (najdalje za Q2) očišćen od rezervacija i ostalih financijskih rashoda koji su ga opterećivali te da zajedno s nešto većim prihodima iz Alžira na kraju ispadne dobit. Svi dugovi idu u bilancu i rješavaju se u okviru PSN te prihoda iz Arene.
Što ćete onda reći?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

One koji misle da bulaznim upućujem da pročitaju FI za 2013 te malo obrate pažnju na strukturu rashoda, ona jasno govori sve.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ne govorim o izlasku iz dugova, nego o tekućoj dobiti.
Jeste li pročitali FI? Da li je jasno o čemu govorim?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Odlična prilika za kupiti veliku količini za bagatelu no STRAH je ogroman kod kešpozicionara. Žalosno dokle je dovedena ova Burza. Kad neko krene i pokupi 5-6 tisućica ostali će krenuti za njim ko sumanuti. Žalosna je takva trgovina i mentalitet trgovanja. Šteta što nemam danas na računu. Ako do sutra ostane ovoga na 2,80 sigurno kupujem određenu količinu.

neće uvijek biti ovako.


Odlična prilika za kupiti veliku količini za bagatelu no STRAH je ogroman kod kešpozicionara. Žalosno dokle je dovedena ova Burza. Kad neko krene i pokupi 5-6 tisućica ostali će krenuti za njim ko sumanuti. Žalosna je takva trgovina i mentalitet trgovanja. Šteta što nemam danas na računu. Ako do sutra ostane ovoga na 2,80 sigurno kupujem određenu količinu.

O kakvom kešu zboriš? Pa na ZSE-u su svi već upucali sav keš u neku svoju “potonušu”. Nema ti ovdje više ni “žute lipe”!


Odlična prilika za kupiti veliku količini za bagatelu no STRAH je ogroman kod kešpozicionara. Žalosno dokle je dovedena ova Burza. Kad neko krene i pokupi 5-6 tisućica ostali će krenuti za njim ko sumanuti. Žalosna je takva trgovina i mentalitet trgovanja. Šteta što nemam danas na računu. Ako do sutra ostane ovoga na 2,80 sigurno kupujem određenu količinu.

Vjerujem da je vrijednost za ulaz ili dokup dobra, ali mnogi su “suhi” , pa se može svašta ovdje očekivati

Neka se proda lijepo sve do 0.01 kn pa kad više ne bude od bida ni b onda neka se formira nova cijena nakon izvještaja za Q1 ili Q2.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close