INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pa kolika je stvarna vrijednost ingre po dionici ?
2.91 kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

dečko te pitao za Goodwill svuda u Svijetu


dečko te pitao za Goodwill svuda u Svijetu
mene? odgov. sam opcenito i vrlo jasno ali admin brise.nemam volje za ponavljanje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



dečko te pitao za Goodwill svuda u Svijetu
mene? odgov. sam opcenito i vrlo jasno ali admin brise.nemam volje za ponavljanje
[/quote]

ti si se našao shodnim odgovoriti, ma nevermind ionako je to najveća stavka ingrine nemat.dugot.imovine već kad se nema para na računu [emo_plazi]




dečko te pitao za Goodwill svuda u Svijetu
mene? odgov. sam opcenito i vrlo jasno ali admin brise.nemam volje za ponavljanje
[/quote]

ti si se našao shodnim odgovoriti, ma nevermind ionako je to najveća stavka ingrine nemat.dugot.imovine već kad se nema para na računu [emo_plazi]
[/quote]a sto tebe dovelo na ovaj topic ? nisam te vidjao ovdje ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

rekao ti gore, dobra volja u prolazu [emo_namigusa]

7 komada prodano. VAAUUU! Koja glupost. Šteta je velika da neće biti okrupnjavanje dionice na barem 150x.Što bi se po domaći reklo reverse stock split.

neće uvijek biti ovako.

Nešto smo se povukli od pisanja. Što je? Zar se nikome ne kupuje ni ne prodaje?

neće uvijek biti ovako.


Nešto smo se povukli od pisanja. Što je? Zar se nikome ne kupuje ni ne prodaje?
nista .psn prosla odradjeno 20% , slilo se 2 slepera dionica ,tko je jamio jamio je..[emo_ooooo]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@MEGIDO1
ja bi vrlo rado kupovao po ovim cijenama, ali nema se više…[emo_smijeh]

More you buy- more you can sell.

Ruski kapital ulazi u HR, početak nove ere za poslovni svijet.

Nadajmo se da tu ima mjesta i za Ingru koja može i mora ponuditi svoju povijest uspjeha velikom tržištu.

Plan postoji, realizacija do kraja naših života!

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Ne znam što se događa. Ima netko neki link?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close