INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.






nakon toliko vremena bez posla, spada li Ingra još u građevinare
To što INGRA nije dugo UGOVORILA NOVI posao ne znači da ništa ne rade. Ako se informirate pročitati ćete da INGRA trenutno radi na poslovima teškim preko 500 000 000 kuna. Dakle RADI SE. Nemojte obmanjivati javnost. Hvala.
[/quote]

rade na tim poslovima vec oko 10 godina.. nista novih..
[/quote]Ne pričaj gluposti, kojih 10 godina. 3 godine. Ipak rade na poslovima od pola MILIJARDE kuna, a vi i dalje prodajite sami sebi i rušite, malo tko će vam se uloviti u zamku.
[/quote]

prepostavljam da je vecina tog ugovora vec placeno ingri? mogu oni raditi jos 20 godina na tim poslovima od pola MILIJARDE kada se samo troskovi gomilaju a novih prihoda nemaju.. sto oni vise rade to su i gubitci veci, ali samo polako ionako se nemaju gdje zuriti..
[/quote]

Ma hebeno je kad ti država nije majka nego maćeha – Ingra nije kompanija koju će država pomoći nekom dokapitalizacijom, ne može se ni mirovince utjerati kao kod nekih komapnija….sve u svemu………..TRŽIŠTE:
No dobro se – za sada – snalazi.






nakon toliko vremena bez posla, spada li Ingra još u građevinare
To što INGRA nije dugo UGOVORILA NOVI posao ne znači da ništa ne rade. Ako se informirate pročitati ćete da INGRA trenutno radi na poslovima teškim preko 500 000 000 kuna. Dakle RADI SE. Nemojte obmanjivati javnost. Hvala.
[/quote]Samo ti pretpostavljaj i prodaj i posljednju koju imaš ali nemoj prodati sebi kao ovi što danas fol trguju. Pozz i ne brinem se ja.

rade na tim poslovima vec oko 10 godina.. nista novih..
[/quote]Ne pričaj gluposti, kojih 10 godina. 3 godine. Ipak rade na poslovima od pola MILIJARDE kuna, a vi i dalje prodajite sami sebi i rušite, malo tko će vam se uloviti u zamku.
[/quote]

prepostavljam da je vecina tog ugovora vec placeno ingri? mogu oni raditi jos 20 godina na tim poslovima od pola MILIJARDE kada se samo troskovi gomilaju a novih prihoda nemaju.. sto oni vise rade to su i gubitci veci, ali samo polako ionako se nemaju gdje zuriti..
[/quote]

neće uvijek biti ovako.

http://www.seebiz.eu/za-spas-ingre-moguca-i-prodaja-arene-zagreb/ar-85094/

Meni nešto tu nije jasno:
izglasao se plan financijskog restrukturiranja, i što sad? Ročište? Kad? U kojem roku se mora sazvati? Jel se tamo opet glasa? Po kojem ključu?
Molio bih nekoga tko nešto zna da malo razjasni.
Hvala.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

rijetko se pale svjetla na Areni, e sad da li je problem što nema nikakvih događaja ili je pozitivno što se ne troši el.energija? Ne čini mi se da vlada veliki interes za Arenu, da je to isplativo već bi netko odriješio kesu, makar i kum Milan

Opet nitko nije odgovorio na jednostavno pitanje nego se nabacuju gluposti.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

*serislav

Članak 66.

– Dužnik je dužan u roku od petnaest dana od izvršnosti rješenja iz članka 60. stavka 13. ovoga Zakona podnijeti trgovačkom sudu

– Nagodbeno vijeće će cijeli spis dostaviti nadležnom sudu elektroničkim putem u roku od 3 dana od zaprimanja zahtjeva dužnika i dokaza o podnesenom prijedlogu za sklapanje predstečajne nagodbe pred sudom.

– Ročište za sklapanje predstečajne nagodbe mora se održati u roku od 15 dana od dana podnošenja prijedloga.

– Sud će rješenjem odobriti sklapanje predstečajne nagodbe ako su na ročištu za sklapanje predstečajne nagodbe svoj pristanak dali dužnik i vjerovnici čije tražbine čine potrebnu većinu

– Predstečajna nagodba je sklopljena kada je potpišu dužnik i vjerovnici čije tražbine čine potrebnu većinu

Inaće, u današnjem večernjem imate demanti Ingre o glasini da prodaju Arenu…pišu upravo ovo što vam je kol. sava postao koji post ranije, opcija otkupa zagreba 2015 za 80M eura ili najam od 7,5M eur.god. do 2036.god.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

svašta, i dalje je jak pritisak na prodaji kao da ljudi ne vjeruju da će sud odobriti PNS?!?

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

I sta ako sud odobri PSN agodbu?sta bi se trebalo promijenit?kad ce ostati bez svega…i pitanje je da li ce se opce izvuci iz cijele price?jer je situacija katastrofalna i to se zapravo tek sad vidi,kada izlazi sve na vidjelo…zato se i prodaje


svašta, i dalje je jak pritisak na prodaji kao da ljudi ne vjeruju da će sud odobriti PNS?!?

Ja bih bio sklon zaključiti da i nije toliko bitno hoće li sud odobriti PSN!!!
Bitno je da je društvo toliko prezaduženo da mu možda ni predstečajna nagodba neće dugoročno pomoći!!!
Pozdrav

Vjerovatno pada zato što nemaju ni 4200,00 kuna da plate najam dvorane gdje je vršena PSN! Ništa čudno!


Vjerovatno pada zato što nemaju ni 4200,00 kuna da plate najam dvorane gdje je vršena PSN! Ništa čudno!

Di piše da nemaju, ovo ti je samo ispostava računa.

New Report

Close