INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bezvezna rasprava koja nikuda ne vodi…

kako god, potencijal je, uslijed pozitivne nagodbe, daleko na strani rasta vrijednosti nego pada te je, isto tako, evidentno da tzv. “špekulantska” dionica INGR i nije više baš tako “špekulantska” i da nema neke “brze love” kako su neki to planirali

umijesto da mlatite prazne priće, treba se dogovoriti da na narednoj skupštini skupimo 20ak% glasova i aktivno se uključiti u vođenje tvrtke umijesto da nas Oppenheim i vesela družina veslaju kako im se prohtije

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Nije mi jasna ova ekipa koja sad svojih par-sto dionica prodaje od 3,14-3,18kn, pa što su čekali da prođe PSN, to su mogli prije riješiti kad god su htjeli

bananko- malo se informiraj, pa ćeš znati da je problem u Alžircima. Inače bi do sada bili šutirani i to bi zvonilo na sva zvona.Naravno da je INGRA mogla raditi preko tvrtke kćeri kao i do sada. Na drugom mjestu su problem bile garancije koje su dobivene od stranih financijskih izvora. Samo treba čitati pa će se znati.

neće uvijek biti ovako.

Opiju se navodno ne može ući u trag…ha..ha… 🙂 Tumačite to kako hoćete. Nemam Ingru još tamo od 45000, ali pratim temu. Nego…znate kako zovu ekipu koja vozi “Alfe” ? Alfisti.. jer stalno vise kod mehaničara….
Sad se zapitajte zašto neke od vas zovu “ingraši”…..žao mi je svih vas koji ste zaglavili ovdje….a još više naših mirovina….jer je nevjerojatno koliko su para mirovinci ovdje spržili…Sretno…u svakom slučaju svima želim…

Pesimisti će se jako iznenaditi

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Šta ima nova u Kuwaitu?

To što ti zoveš iskrcavanje je najobičnije prekrcavanje.
Kao i obično.


To što ti zoveš iskrcavanje je najobičnije prekrcavanje.
Kao i obično.

Ako je ovo prekrcavanje ovi su prekrcali u godinu dana više neg luka Rijeka.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Sad kad nema šanse da ode u stečaj ste se uhvatili booka, ako uspiju realizirat Alžir ili dobiju koji veći posao vidit ćeš onda BOOK.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ovoga ima samo kod nas… Prođe predstečajna, a cijena dionice ista. Ok, razumljivo jer mnogi žele izaći, dugovi su veliki, još uvijek nema novih poslova na vidiku… Ali mislim ono?!??! Nadam se da ću uskoro vidjeti barem neku novost o kojem novom poslu?

A random walk down Wall Street...


Ovoga ima samo kod nas… Prođe predstečajna, a cijena dionice ista. Ok, razumljivo jer mnogi žele izaći, dugovi su veliki, još uvijek nema novih poslova na vidiku… Ali mislim ono?!??! Nadam se da ću uskoro vidjeti barem neku novost o kojem novom poslu?

Ako RDG za 1Q 2014 bude bolje u odnosu na godišnji konsolidirani FI za 2013
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INGR-R-A
možda…

Hoćemo li i danas prodavati sami sebi ili ćemo konačno shvatiti da je PSN prošla uspješno?
Što očekujete za cca mjesec dana-kakvo će biti izvješće 1Q?
Smanjenje ukupnog duga kroz PSN će biti veoma vidljivo, no očekujete li porast inozemnog poslovanja kao i zadnjih kvartala?

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close