INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Plan financijskog i operativnog restrukturiranja Ingre oslanja se na novčani tok od zakupa Arene Zagreb, rekao je na ročištu predsjednik Uprave Ingre Igor Oppenheim. Drugi važan detalj plana su obveznice koje bi trebala izdati tvrtka Lanište d.o.o., u potpunom vlasništvu Ingre, u iznosi do 61,3 milijuna eura.
Oppenheim smatra da su prihvaćenim planom restrukturiranja osigurani preduvjeti za dugoročnu stabilizaciju i nesmetano poslovanje Ingre.

tu je sava u pravu, nema umanjenja imovine pošto se izdaju obveznice, umanjenje nastupa tek iza 2020 kada se počinju isplačivati obveznice a do tada…
također, ako će Ingra iz poslovanja servisirati svoje obveze prema vjerovnicima koji imaju upisano založno pravo nad imovinom, onda niti tu ne bi trebalo nastupiti umanjenje

ps.
eto, uredno ste me nafilali na 3,20[emo_palacg]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


tu je sava u pravu, nema umanjenja imovine pošto se izdaju obveznice, umanjenje nastupa tek iza 2020 kada se počinju isplačivati obveznice a do tada…
također, ako će Ingra iz poslovanja servisirati svoje obveze prema vjerovnicima koji imaju upisano založno pravo nad imovinom, onda niti tu ne bi trebalo nastupiti umanjenje

ps.
eto, uredno ste me nafilali na 3,20[emo_palacg]


I mene, živili

Kako će se namirit milijarda kuna duga!???koliko će godina biti potrebno za to?!!??

Drugi važan detalj plana su obveznice koje bi trebala izdati tvrtka Lanište d.o.o., u potpunom vlasništvu Ingre, u iznosi do 61,3 milijuna eura.

znači Lanište d.o.o.,koja je u vlasništvu INGRE d.d.,(kako onda ne gubi vrijednost),pa boga mi se onda ne gubi ni DUG?!

[emo_ooooo][emo_ooooo][emo_palacd]

Lijep pozdrav

kol. oficir, do 2020 podmiruju BKS banku iz zakupa Arene, iza 2020 na isti način podmiruju vjerovnike kojima su izdate obveznice, tako da to više nije milijarda kn nego nekih 600 miliona manje…a valjda će i ugovoriti ponešto sada kada je tvrtka odblokirana

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


kol. oficir, do 2020 podmiruju BKS banku iz zakupa Arene, iza 2020 na isti način podmiruju vjerovnike kojima su izdate obveznice, tako da to više nije milijarda kn nego nekih 600 miliona manje…a valjda će i ugovoriti ponešto sada kada je tvrtka odblokirana

Za početak Irak


tu je sava u pravu, nema umanjenja imovine pošto se izdaju obveznice, umanjenje nastupa tek iza 2020 kada se počinju isplačivati obveznice a do tada…
također, ako će Ingra iz poslovanja servisirati svoje obveze prema vjerovnicima koji imaju upisano založno pravo nad imovinom, onda niti tu ne bi trebalo nastupiti umanjenje

ps.
eto, uredno ste me nafilali na 3,20[emo_palacg]

Isplata obveznica počinje kada prestane isplata kredita BKS-u.

Koja je ovo katastrofa, čak ni nagodba nije digla cijenu, i to na milijun kuna prometa. Isusek, pa tu se u redovima čeka da se iskrca. S pravom, naravno. Dioki je blue chip za ovo.

Nastavi li i sutra ovako brzo će se ovi sutra osloboditi tereta svojih dionica..

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Kako će se namirit milijarda kuna duga!???koliko će godina biti potrebno za to?!!??

Na današnji dan – poslije PSN-a – dug INGRA-e je 805 milijuna kuna.
Vrijednost Arene – minimalno 80,4m eura ( 616m kuna )kolika je opcija otkupa na koncu 2015. plus 2 rate po 54,4m kuna, za 2014. i 2015. godinu.

od danas je Ingra neka sasvim druga priča, s izgledno pozitivnom budućnošću…. ovo nije Dioki koji ide u stečaj i koji se delistira idući tjedan, a trguje se po istoj cijeni kao Ingra?!?
za godinu dana, cijena dionice oporavljene Ingre trebala bi biti bar dvostruka od sadašnje, pogotovo ako dobiju neki veći posao. bude li tih poslova više, nije nemoguće da cijena bude i x3 ili x4 na sadašnju cijenu. kad istekne ugovor s bankom i lova počne dolaziti na račun ingre, svi ćemo se sa nostalgijom sjećati kad se ingra mogla kupovati po ovim cijenama
za Ingru sad vrijedi samo jedno – kupiti i držati 1-2 godine pa izaći iz nje s ogromnom dobiti

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

New Report

Close