INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U vezi te tražbine iz radno-pravnog odnosa, čini mi se da je INGRA u pravu. Zaista je promijenjena osnova po kojoj se ta tražbina vodi te usput i citiraju članak po kojem je to tako. Pretpostavljam da je to zato jer s tim ljudima imaju dogovor da glasaju ZA pa onda žele da oni uđu unutra.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

” … Mladen Zemljić u ime Sindikata graditelja, koji je stao iza 900-tinjak radnika bivše Visokogradnje koji ne odustaju od svojih potraživanja, smatra da je ovo samo još jedan INGRA-in pokušaj kupovanja vremena. Ako se ne varamo, radi se o jedinstvenom slučaju da se nekome odobrava produženje roka za provođenje predstečajne nagodbe. (vt)
http://www.medjimurje.hr/clanak/ingra-i-odobreno-produzenje-roka

Koja želja za stečajem??? Nevjerovatno

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


U vezi te tražbine iz radno-pravnog odnosa, čini mi se da je INGRA u pravu. Zaista je promijenjena osnova po kojoj se ta tražbina vodi te usput i citiraju članak po kojem je to tako. Pretpostavljam da je to zato jer s tim ljudima imaju dogovor da glasaju ZA pa onda žele da oni uđu unutra.
Iako su njihova potraživanja neznatna u odnosu na ukupna i ne mijenjaju postotak preko 25% neosporenih, ipak su u INGRI u pravu i mora se to riješiti radi zakonskog i POŠTENOG odnosa prema svima u PSN.

neće uvijek biti ovako.



U vezi te tražbine iz radno-pravnog odnosa, čini mi se da je INGRA u pravu. Zaista je promijenjena osnova po kojoj se ta tražbina vodi te usput i citiraju članak po kojem je to tako. Pretpostavljam da je to zato jer s tim ljudima imaju dogovor da glasaju ZA pa onda žele da oni uđu unutra.
Iako su njihova potraživanja neznatna u odnosu na ukupna i ne mijenjaju postotak preko 25% neosporenih, ipak su u INGRI u pravu i mora se to riješiti radi zakonskog i POŠTENOG odnosa prema svima u PSN.
[/quote]

U pravu si, ali nekako mi se čini da se to sve oteže bez kraja i konca. Žalbina žalbe žalba na rješenje neriješenog utvrđenja tražbina.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Kolege, jasno je da ste prodali, zadržite bar malo dostojanstva pa ne pišite da navučete na prodaju.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

S400

Nisam prodao, i baš zato mi sve to ide jako na živce. Naivno sam se nadao da se bar nešto u ovoj šugavoj državi može napraviti bez prevelikog natezanja.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

I ja mislim da je INGRA ovdje u pravu.

Valjda ce u Ministarstvu financija rijesiti te zalbe po brzom postupku.

Na FINI, jos dvije zalbe na utvrdjena dugovanja. Jedno od njih je od strane IGH.


Na FINI, jos dvije zalbe na utvrdjena dugovanja. Jedno od njih je od strane IGH.
Nisam sve gledao, dali su oni iz onih 23% osporenih?

neće uvijek biti ovako.

Jel zna netko kad istječe rok za te žalbe i kakvi su rokovi za rješavanje istih?
Tek tada se može sazvati ročište, s objavom 8 dana prije.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

U rjesenju o trazbinama pise da je rok za zalbe 8 dana od objave rjesenja.

Ovdje je problem sto se takodjer INGRA zalila za rjesenje i sumnjam da ce rociste biti sazvano prije nego Min. financija odgovori na ingrinu zalbu.

A i pitanje, sta ako ingrina zalba bude uvazena (a po meni bi trebala)? Jel ide ponovo rociste za utvrdjivanje trazbina?

Jedna velika zavrzlama na samom kraju PSN… 🙁

New Report

Close