INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zadnji moguci datum za rociste je 28.3.

Rociste se mora najaviti najmanje 8 dana prije (ako se dobro sjecam). Znaci ako rociste ne bude zakazano do 20.3, pisi kuci propalo….

@LeoNT

što si tako zapeo…pa imaju dodatni rok od 30 dana nakon kojega će biti zakazano naredno ročište

@serislav

navedeni su pod rednim br 289. u iznosu 35.306.683,32kn

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Zadnji moguci datum za rociste je 28.3.

Rociste se mora najaviti najmanje 8 dana prije (ako se dobro sjecam). Znaci ako rociste ne bude zakazano do 20.3, pisi kuci propalo….

Odavno je propalo !!! Sad tek ćemo pisati kući! Rješenje postoji, krnje, tablica nigdje… Rokovi samo što nisu istekli “bježim VAN” Kako kažu forumaši nije nagovor ni na što!

Pongy,

ne znam zašto svi tvrdite da tablica nema, pa objavljene su na FINA-i. Istina, sa zakašnjenjem od nekoliko dana (ne tvrdim da znam razlog). Sve je tamo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



@LeoNT

što si tako zapeo…pa imaju dodatni rok od 30 dana nakon kojega će biti zakazano naredno ročište

Od tih 30 dana, pola je vec skoro proslo.

Jedino rociste koje moze biti zakazano NAKON tih 30 dana je ono u okviru stecajnog postupka. Mozemo se samo nadati da se to nece dogoditi.

Serislav,
Sorry, da točno je na FINI postoji!




@LeoNT

što si tako zapeo…pa imaju dodatni rok od 30 dana nakon kojega će biti zakazano naredno ročište

Od tih 30 dana, pola je vec skoro proslo.

Jedino rociste koje moze biti zakazano NAKON tih 30 dana je ono u okviru stecajnog postupka. Mozemo se samo nadati da se to nece dogoditi.
[/quote]Eh sad bi ti stečaj. Dobili su 30 dana produžetka PSN. Nakon toga teče 30 dana za ročište. Dakle ima još vremena. Polako, treba se još malo pojačati na bagateli od 3 kn.

neće uvijek biti ovako.


Eh sad bi ti stečaj. Dobili su 30 dana produžetka PSN. Nakon toga teče 30 dana za ročište. Dakle ima još vremena. Polako, treba se još malo pojačati na bagateli od 3 kn.

Slabo poznajete proces PSN. Do 28.3. plan PSN mora biti prihvacen pred nagodbenim vijecem, inace se proces PSN prekida i otvara stecaj.

Nadam se da se to nece dogoditi…

Sljedeće ročište na kojem će se provesti glasovanje o izmijenjenom planu financijskog restrukturiranja bit će naknadno zakazano, ali uz jednu bitnu pretpostavku koja je u nadležnosti Ministarstva financija. Naime, u Ingri očekuju pozitivnu odluku Savjetodavnog vijeća Ministarstva financija u pogledu zahtjeva koji je tvrtke podnijela za produljenje postupka za dodatnih 30 dana. Na današnji dan ta odluka nije bila objavljena, odnosno barem nije poznata.
“Očekujemo pozitivno očitovanje Savjetodavnog vijeća kojim će Ingra dobiti dodatni rok od 30 dana s obzirom na to da ima načelnu suglasnost potrebne većine vjerovnika da plan uspije. Smatramo da će jedno ročište biti dostatno da se plan izglasa”, kazao nam je upućeni sugovornik.

Tih 30 dodatnih dana je dobiveno zar ne. Nakon toga će biti zakazano ročište u roku od 8 dana, a kada će biti zakazano mi to još neznamo , zar ne? Prema tome, sve je jasno. Kad bude biće, neće zakasniti jer sve se odrađuje po planu.

neće uvijek biti ovako.

ok…pustam vas da zivite u svom (krivom) uvjerenju…

Inace, jucer je na FINI objavljeno nekoliko zalbi vezano za rjesenje o utvrdjivanju trazbina.

Isto tako Bilic-Eric d.o.o su pismeno pristali na plan PSN.

Ne znam više što bih uopće rekao. Tražbine, osporenja, odgode, produženja, ročište, zapisnik, i na kraju kad treba ići datum glasanja i glasanje evo ti sad žalbe vjerovnika, pa žalba dužnika, ma mislim stvarno… Koja kretenarija.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Uglavnom…

INGRA se zalila ministarstvu financija na rjesenje o utvrdjivanju trazbina. Kao, nagodbeno vijece je djelovalo protuzakonito.

Prilazem dokument, pa procitajte.

New Report

Close