INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iako sam unutra, sve se bojim da bi uspješno sklapanje PSN, ukoliko vrlo ubrzo nakon toga ne objave neki gigantski posao, moglo biti popraćeno potpunim potopom dionice. Ljudi su se nakrcali i ako se pokaže da od svega nema ništa jednostavno će se ići na otpis gubitaka i idemo dalje.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Serislav
Takav scenariji meni odgovara, barem neće biti štopanja cijene kad krene zdravi rast
Lp

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

BID : 69228 ( ne računajući naloge na 1 kn )
ASK : 5 368 582
Ne pamtim takav omjer ikad – igdje.


BID : 69228 ( ne računajući naloge na 1 kn )
ASK : 5 368 582
Ne pamtim takav omjer ikad – igdje.

Ne znam otkud ti to. Sad sam provjerio i nije tako nego je 30 000 : 630 000. Ali i to je teška pušiona. Nema, sad smo svi unutra i nadajmo se da će se nešto mrdnuti po pitanju nekih poslova.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

u kunama serislav

pepe7

Prihodi od prodaje 88,10 M 4/13 146,01 M 189,23 M
Poslovni prihodi

144,31 M 4/13 150,80 M 204,30 M
EBIT -86,18 M 4/13 -79,82 M -33,46 M
Neto dobit -213,84 M 4/13
Kapital i rezerve 50,71 M 4/13
Aktiva 1.356,22 M 4/13
Broj zaposlenih 104 4/13
Kons. / revid. da/ne
Osnovni fundamentalni pokazatelji
P/S 0,46 4/13
P/E -0,19 4/13
P/B 0,81 4/13
BVPS 3,74 4/13
EPS -15,79 4/13

-9,22 -6,90
Pokazatelji profitabilnosti
ROE -421,68% 4/13
ROA -15,77% 4/13
EBIT marža -59,72% 4/13
EBITDA marža -5,13% 4/13
NPM -110,54% 4/13
Pokazatelji likvidnosti
K. tekuće likv. 0,48 4/13
Novac/share 4,46 4/13
Pokazatelji zaduženosti
Dug/kapital 2.222,13% 4/13

Ljudi moji jeli ovo moguće, tek sam sad vidio, BV 3,74 kn, zaduženost 2222% ?????????

E da se ima po čemu prosut, prosulo bi se, inače cijena je na 0,80 P/B, a Tehnika na 0,27 P/B, pa vi vidite što je isplativo.
Vidimo se puno niže radi eventualne kupovine.


E da se ima po čemu prosut, prosulo bi se, inače cijena je na 0,80 P/B, a Tehnika na 0,27 P/B, pa vi vidite što je isplativo.
Vidimo se puno niže radi eventualne kupovine.

Sad baš puno niže… Mislim da ipak ne. Za koji dan je novi plan (unutar roka od 8 dana), onda će objaviti kad je glasanje i to je više manje to. Prema planu, BVPS je blizu 10 kn, onaj nakon PSN, naravno.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Vįdįm opet įstį scenarįj, većįna ćeka¸ trtarošį prodaju¸ a strpljįvį malo po malo zarađuju na valovįma…ma nįje mį jasno još malo pa će pročį predstečajna, pa su ulozį puno sįgurnįjį barem neko vrjeme pa čemu sad prodaja, ako do sad nįsu

I, hoće li to ročište konačno? Ne bi li danas trebao biti novi plan?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Kad malo gledam ove brojke, mislim se da li lažu ili je istina. Ako nije laž, pa to je dobar potencijal. Ova 3 kunića sadašnje cijene je stvarno bagatela. Zato ja kupujem, iako nije nagovor da to činite i vi. Pozz

#Međutim, očekuje se da će završetkom predstečajne nagodbe biti omogućeni uvjeti za realizaciju prihoda na projektu Dvori Lapad. Nakon završetka procesa predstečajne nagodbe pred Finom također se očekuje intenziviranje radova u Alžiru.

#Zbog otežanog dobivanja garancija na domaćem financijskom tržištu realizacija projekata u Alžiru teče znatno sporije od plana. Od ukupno ugovorenih poslova u Alžiru u iznosu više od 59 milijuna eura izvršeno je preko 13%.

neće uvijek biti ovako.

Kolega Megido, na dobrom ste tragu no dok se ne objavi PSN kao uspješna, bez obzira što se radi na poslovima teškim preko pola milijarde kuna, neće biti znatnijeg rasta cijene.

New Report

Close