INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma mogu oni uprihodt i 100 milijardi al šta ti vrijedi kad će imat duplo veći rashod hehe.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Neto dug će biti smanjen za 230 miliončeka,sada oko 600 miliona.
Arena + Dubrovnik + Alžir + Irak + spor sa Srbima + … =
puno, puno više od sadašnjih 3,17 kunica.

Neto dug nakon PSN… 40.7 miliona kuna. (prema zadnjem planu restrukturiranja, stranica 21.)

Leont

koliko bi prema planu trajalo to da se uspije doci do toga?!550godina?!

Covjece rebalans proracuna se radi zbog npr 200-400mil kn manjka znaci pricam sad na razini drzave…a firma koja ima milijardu kn duga…sta ona moze?Nista!moze samo raditi planove dugogodisnje o vracanju tih istih dugova…bit ce ovo bit ce ono,ma bit ce…hHahaa

sta mi vrijedi prihod od par milijona?kad sam duzan milijardu!!???

Kazem nakon PSN. Znaci…vrlo brzo.

Ej ljudi,znate li vi da je dug na papiru Milijardu kuna???
Ja zaista ne razumijem čemu tolike gorčine na Ingru. Osim ako nije blef dok je kupujete jeftino. Ako nije to onda sam zabrinut za negativce.


Leont

koliko bi prema planu trajalo to da se uspije doci do toga?!550godina?!

Pa čovjek ti liepo napiše što piše u PSN-u!
Netto dug toliko i toliko, a ti pišaš uzvjetar i postavljaš pitanja na koja ti je dat odgovor u prijedlogu PSN-a.

Dug o kojem ti talasaš ne postoji – to je nova obveznica koja je neutralizirana s prihodima od Arene.
I to ti piše – Lanište doo je neutralno.

…vise od 400 miliona kuna su vanbilancna dugovanja (garancije, suduznistva, itd…).

Zbog vanbilančnih obveza je prošao 23%, inače bi probio 25% i vrlo komplicirano pro futuro.

Vanbilančne obveze su potencijalne obveze koje ne moraju nastati ako se izvrše redovne, stvar MSFI-a.

Sretno svim građevinarima u RH.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


…vise od 400 miliona kuna su vanbilancna dugovanja (garancije, suduznistva, itd…).

Zbog vanbilančnih obveza je prošao 23%, inače bi probio 25% i vrlo komplicirano pro futuro.

Vanbilančne obveze su potencijalne obveze koje ne moraju nastati ako se izvrše redovne, stvar MSFI-a.

Sretno svim građevinarima u RH.

Vidjeti ćemo kada se objavi na FINI.
Tamo i dalje piše da je iznos obveza 700m kuna.[emo_smijeh]

prodajem 30000 obveznica za 7000kn ako netkog zanima neka javi na pm

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

koliko čitam, psn će proći..nije da sam iznenađen..ali bih mogao biti zloća pa reći da će mali broj vas profitirati u ovoj priči..
mala bara a puno krokodila.. puno priče a nigdje fundamenata
no, tko još prati fundamente kod investiranja u vp?
očigleno je to još od vremena VAR metode prestalo biti u fokusu
ali kad već funamenti nisu bitni, prosječna cijena ulaza će biti onaj faktor koji će vam dati papra

na prvi, a bogami i na drugi pogled dirljivog FI za 2013, uočavam velebne makinacije po IFRS-u..indikativno jest i to da nikome u fini tu ništa nije zasmetalo. malo je nedostajalo da se ospore tražbine;radi se o 1,5%. ali mislim da je stvar takva da se tu teško može raditi o “slučaju”
koga veseli, neka maše repom..ali, ja bih da ponovim – malo vas će u ovoj priči brk omastiti. u svakom slučaju, sretno
pozdrav iz dalekog utočišta. vjerno vaš jebivjetar

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...

http://zse.hr/default.aspx?id=49533 [emo_mrgud]

New Report

Close