INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na temelju cega bi rasla?evo daj me prosvijetlite…zato stosu utvrdjenje trazbine i obveze od milijardu kuna??!kod dlkv je prihvacena psn i imaju poslova ugovorenih pa je naraslo malo da se gospoda iskrca i gle ga di je sad…a ima poslova.dajte argument!?

Jedino što realno sprečava odlazak u bezdan za sada je postavljanje udruzene brane od onih koji su duboko zaglibili…..ali bilo je takvih pokušaja i na drugim drzavnim gubitasima od odredjenih inividua, pa svi znamo kako je to završilo.

Usporedba s DLKV je bez veze. Da nema onolikog dokapa sad bi bila na preko 100 kn.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

hebate, kada bi nagodbom riješili založenu i prodali neoperativnu imovinu te izdali obveznice koje poćinju dolaziti na naplatu iza 2020g. nakon što se riješi kredit BKS banke, Ingra ostaje doslovce bez imovine a ostaje im još oko 400M kn koje bi se nekeko trebalo riješiti iz poslovanja, bome… ako dobro računam, book ingr nakon nagodbe bi iznosio oko -30kn po dionici…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Da je Dalekovod imao imovinu koja mu zagarantirano nosi 7,2m eura godišnje do 2036 ili uz otkup 2015. za 80,2m eura ne bi bilo dokapitalizacije.

Dosta interesanata na prvom ročištu


… ako dobro računam, book ingr nakon nagodbe bi iznosio oko -30kn po dionici…

Kako si ovo isisao ako je nakon ( ako ) PSN-a, Kapital i rezerve 128,3m kuna?

Ima li itko ideju do kad traje to ročište i kad se izdaje zapisnik? Kakva su pravila?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Linić: Nema zakona koji se ne može izigrati

Ingra ne mulja i nema lažnih vjerovnika tako da im je svejedno. No oni su već krenuli po još važećem zakonu.

Postali su na Twitteru da je rociste bilo uspjesno te da od FINE ocekuju datum za rociste na kojem ce se prihvacati plan PSN.

Utvrđene tražbine od 1,07 mlrd. kn, Ingrin predstečajni postupak ide dalje

New Report

Close