INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mnogi građevinari/poduzetnici iz ZG u šali znaju reći da si je Opi Arenom Zagreb zapravo podignuo nadgorbni spomenik (jer kao propast ovo ono,pa nek ostane arena jednog dana kao simbol jednom jake INGRE).

Ovo laprdanje je stvarno prevršilo svaku mjeru.
Na INGR-R-A drži samo onoliko koliko možeš priuštiti da izgubiš.
Firma je u PSN i ne zna se kako će ispasti, nadam se dobro, primarno zbog sebe.
O tome odlučuju bankari i još neki faktori.
Kao da si uplatio listić s koeficijentom 2.05 i čekaš da tekma završi.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.




Čak nemaju više hrabrosti ni da se postavljaju iznad 3 kune, nego se plašljivo postavili ispod sa 10-tkama a pustili ono malo "utopista" pojedinaca da se postave iznad njih.
bananko. Ništa od ovaca danas. Popušili i ja i ti. Morat ćemo dignuti ljestvi ako ćemo u kupnju.
[/quote]
I nakon toliko zadnjih godina "buljenja" u monitor vi ne povezujete što se ovdje odigrava?
[/quote]važno je da neki povezuju i prodaju kad treba kupovatikupovati a kupovali su kad je trebalo prodavati.


Ovo laprdanje je stvarno prevršilo svaku mjeru.
Na INGR-R-A drži samo onoliko koliko možeš priuštiti da izgubiš.
Firma je u PSN i ne zna se kako će ispasti, nadam se dobro, primarno zbog sebe.
O tome odlučuju bankari i još neki faktori.
Kao da si uplatio listić s koeficijentom 2.05 i čekaš da tekma završi.

A što bi to bilo loše da se pokrene stečaj na Ingri?

Pa iste sekunde SVA potraživanja Ingre bi dospjela na naplatu pa i ova prema Gradu Zagrebu – 22×7,2m Eura.


A što bi to bilo loše da se pokrene stečaj na Ingri? Pa iste sekunde SVA potraživanja Ingre bi dospjela na naplatu pa i ova prema Gradu Zagrebu – 22×7,2m Eura.

opet iznosiš nestine? sad je evidentno da to radiš svjesno, riskirajući prijave i tužbe za naknadu štete! [emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!



A što bi to bilo loše da se pokrene stečaj na Ingri? Pa iste sekunde SVA potraživanja Ingre bi dospjela na naplatu pa i ova prema Gradu Zagrebu – 22×7,2m Eura.

opet iznosiš nestine? sad je evidentno da to radiš svjesno, riskirajući prijave i tužbe za naknadu štete! [emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]
[/quote]

Šta misliš da će stečaj trajati do 2036. kada ističe ugovor s Gradom Zagrebom?


Šta misliš da će stečaj trajati do 2036. kada ističe ugovor s Gradom Zagrebom?

više puta ti je to objašnjeno na prethodnim stranicama, tragično je ako do sada nisi uspio shvatiti što i kako se to rješava [emo_palacd]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!



Šta misliš da će stečaj trajati do 2036. kada ističe ugovor s Gradom Zagrebom?

više puta ti je to objašnjeno na prethodnim stranicama, tragično je ako do sada nisi uspio shvatiti što i kako se to rješava [emo_palacd]
[/quote]

Ajde de objasni kako se to rješava!
Nije valjda da će se otpisati a nije logično da će stečaj trajati do 2036.
Grad Zagreb s ovim kreditnim rejtingom najbolje mu je ostati u ugovoru do 2036. jer niti može dobiti dugoročan kretit a da ne spominjem kamate kolike bi bile – sigurno 6-7% a Ingra daje uz cca 2.5% koliki može biti rast cijena.
Možda i manje – 2%.

ukidaju se predstečajne nagodbe?!?? što će sad ingra?? [emo_zacudjen]

http://www.glasistre.hr/vijesti/hrvatska/milanovic-ukida-liniceve-predstecajne-nagodbe–441080

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

goblyn

Ništa, do utorka se neće ukinuti. Osim toga, nije to ni tako jednostavno, otvara se hrpa pitanja:
1. Što je sa započetim nagodbama (što je jasno i iz tvog pitanja)?
2. Što bi bila zamjena za zakon o PSN? Stari stečajni zakon?
3. Koliko je vrijeme prilagodbe?
4. Nadalje, treba i vremena da se napiše neki suvisao zakon koji bi bio u skladu s EU pravnom stečevinom.

Također, PSN je formalizirani (lopovizirani) proces nečega što ako ne želiš u stečaj, moraš i sam napraviti, a to je nagodba s vjerovnicima. Mislim da to ne bi trebao biti problem, jer vjerovnici su uglavnom banke, a njima nikako ne odgovara potop bilanci, pogotovo ne sad u uvjetima postroženih rezervacija i pada dobiti po svim osnovama.

Strpljenja, uskoro je sve gotovo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Nisam dioničar Ingr, ali ps nagodbe ne mogu se ukiniti za one koji su tijeku.Ako će se ukidati, a možda je ovo patka ili balon, onda će postojati datum do kojeg će se tvrtke moći prijaviti za ps nagodbu.Ionako je ps nagodba trebala biti privremeni zakob.


ukidaju se predstečajne nagodbe?!?? što će sad ingra?? [emo_zacudjen]

http://www.glasistre.hr/vijesti/hrvatska/milanovic-ukida-liniceve-predstecajne-nagodbe–441080


naslov je malo tendenciozan, moguće da se to odnosi na nove, zamislite koja bi to bila zbrka sada sve ukinuti, pola gospodarstva u stečaj, ali možda Slavko hoće opravdati svoj nadimak Slavko Stečajko

New Report

Close