INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čak nemaju više hrabrosti ni da se postavljaju iznad 3 kune, nego se plašljivo postavili ispod sa 10-tkama a pustili ono malo "utopista" pojedinaca da se postave iznad njih.
bananko. Ništa od ovaca danas. Popušili i ja i ti. Morat ćemo dignuti ljestvi ako ćemo u kupnju.



Čak nemaju više hrabrosti ni da se postavljaju iznad 3 kune, nego se plašljivo postavili ispod sa 10-tkama a pustili ono malo "utopista" pojedinaca da se postave iznad njih.
bananko. Ništa od ovaca danas. Popušili i ja i ti. Morat ćemo dignuti ljestvi ako ćemo u kupnju.
[/quote]
I nakon toliko zadnjih godina “buljenja” u monitor vi ne povezujete što se ovdje odigrava?

2010g. -90miliona
2011g. -90miliona
2012g. -125miliona
2013g. -195miliona neto dobiti

al što je je,ide to na bolje.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

@optimist1
to je klasično zabijanje glave u pijesak, firma u zadnje 4 godine iskaže -500 milijuna kuna gubitaka, a ovdje se iz godine u godinu pišu iste bajke o spasu koji samo što nije došao…nešto kao čekanje burzovnog godota [emo_vrtimise]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

goblyn @ i kakva je preporuka kupcima na 3 kn ? [emo_namigusa]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

dobro,primljeno na znanje ,trebamo li jos preporuka ? obzirom da je ovo topic INGR DD.

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

čitaj izvješće , u predstećajnoj su nagodbi , dug smanjen na 580 miljona , di je 420 nestalo po vama

Jaooooo,koliko brige za nas u Ingri. Idite u neku dobrotvornu ustanovu pa pokažite dobrotu-na čelu sa banankombanankom. Mi ovdje smo prošli teške godine krizekrize i dočekali rješenje kroz PSN. Ako ne vjerujete u uspjehuspjeh, ponavljam vježbajte dobrotu kroz cocijalne udruge. Nama ne trebaju lažni dobronamjernici.
PSN-izlazak iz crnila-prodaja stanova-završetak Alžira i naplata 420 000 000 kn. Feštaaaa. A cijena tada u dvije brojkice.


čitaj izvješće , u predstećajnoj su nagodbi , dug smanjen na 580 miljona , di je 420 nestalo po vama

Pa u izvješću je već uračunato kao da je predstečajna prošla i taj ostatak duga (kamata) otpisan. Ipak ljepše izgleda tako.


čitaj izvješće , u predstećajnoj su nagodbi , dug smanjen na 580 miljona , di je 420 nestalo po vama

Ja bih rekao da je štamparska greška,, trebalo bi ih priupitati za taj podatak.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.



Ako su pod rubrikom ODGOĐENO PLAĆANJE TROŠKOVA I PRIHOD BUDUĆEGA RAZDOBLJA prikazati i više od 170m – vjerojatno u svezi nove obveznice – realno je bilo da se obračunaju i prihodi od Arene do do roka kada Zagreb može otkupiti Arenu?
Jer su i u svezi jedno s drugim – obveznice su posljedica Arene?

O savo crni savo
Ti bi 2X obračunavao prihode.

Prvo po gradnji pa onda po novcu od grada.
Radije se drži Diokija ili bolje niti to ne.

[/quote]
ODGOĐENO PLAĆANJE TROŠKOVA I PRIHOD BUDUĆEGA RAZDOBLJA je vezano uz financijsku imovinu ( to je Arena ).
Ugovor o najmu je do 2036. godine pa ako su to uzeli u obzir na ovoj stavci je ogroman prihod a ne rashod!
Lako je izračunati koliko je 7,2m eura X 22 godine uvećano za indeksaciju.
I to je tako moralo biti prikazano osim u slučaju da je Grad Zagreb osigurao otkup Arene već sada.
Ali onda je to materijalna činjenica koja je trebala na ZSE a mo takvu činjenicu nemamo nigdje objavljenu.

Dakle ja ne vidim dvostruko – osim što vidim da Ingra vrijedi višestruko od ovoga na ZSE!

Kaj Vi mislite da će Grad Zagreb u ovo vrijeme dat novce(koje još ne treba) INGRI za Arenu?!??mislim da od toga još ništa s arenom,to je daleka budućnost s obzirom na situaciju a i ti su se argumenti navodili kao “spas” i prije dvije godine i prošle godine na ovom forumu….daj te nešto drugo osim arene zagreb,poslove neke cash flow nešto…bilo šta drugo!?!

New Report

Close