INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Povecanje rashoda u iznosu od 315000000,00kn…sto je povecanje za 27,8%!?whtf??treba posao od 40000000,00 € sam da rashode pokriju naprimjer. ccc…j… ti ovo!

povecanje rashoda za 27.8% a prihoda za 11%.. izvjestaji ingre me svaku godinu fasciniraju koliko lose vodenje tvrtke moze biti

Vidi novih i starih faca dugo ne viđenih ovdje. Kao žao im lošeg FI i ističu samo povećanja ali ne i smanjenja loših brojki. Svi bi oni sutra kupovali po 2 pa fol niš ne valjaaaa! Eee samo je pitanje koji će se od vas žrtvovati da prosipa do 2,80 i izaziva paniku malobrojnih ovaca spremnih da vam daju svoje dionice za bagatelu. Rizik je izazivati paniku i prodavatina desetke tisućica jer oni koji ipak znaju čitati FI u susret već ugovorenoj PSN spremno će čekati na oko 3 kao i danas i svih ovih mjeseci. Čekam kamikaze na oko 2,85-2,90.
Bilanca se čisti a kad prođe nagodba u PSN to će biti zdrav početak, još uvijek sa ARENOM u rukama. Pametnom dosta. Dušebrižnici, samo izvolite pljujte po INGRI, možda i ja ugrabim koju dionicu zahvaljujući vama, no mislim da neide ispod cca 2,98. Pozz

neće uvijek biti ovako.


što je sada ovo hebote…može li netko tko dobro kuži FI objasniti ovoliku razliku od Razdoblje 01.01. – 30.09.2013. i Razdoblje 01.01. – 31.12.2013

Vidljiva je i razlika dobrog poslovanja u zadnjem kvartalu 2014 u odnosu na 2013.

neće uvijek biti ovako.

25.februara 2014., 13h, dvorana Brijuni,

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/12eMKioYt17YcoePkFRKHA==.pdf

Uspjeli su spaliti 5 tržišnih kapitalizacija u samo jednoj godini. To je rijetko kome na ZSE-u do sada uspjelo.

Kako god stvari izgledale nitko ovdje ne zna što će donijeti budućnost. Činjenica je da je 6 godina krize u građevini + bahato neodgovorno ponašanje + pljačka + neiskustvo + neznanje = spaljeni kapital.

Ako do sada nekome (u firmi i šire) nije došlo iz dupeta u glavu što napraviti da se to konačno zaustavi i okrene onda je stečaj najbolje rješenje, pa ako mora tako biti – neka bude. Ni prvi ni zadnji.

No čini mi se da Ingra nema takvo nešto još u planu, osim naravno ako oni igrači koji je očito žele sahraniti nemaju jače adute. Mislim da nemaju i neće ih niti imati kako god se to sada crno činilo.

Dobro je što se bilanca čisti, što se konačno otvara put ka stvarnom stanju kojeg očito od silne magle nitko nije stvarno znao i ma koliko god sve ovo izgledalo bezizlazno, ako se nastave boriti za opstanak i nove poslove vjerujem i da će pronaći načina da se maknu s pozicije u kojoj trenutno jesu.

Sreća je uvijek pratila hrabre, a u biznisu je (nažalost) sreća jedan od bitnih faktora koji se ne mogu financijski ni na koji način prikazati.
Vrijedi ne samo za Ingru. Mnogi ovdje su to osjetili na vlastitoj koži. No realno propadnu samo oni koji se iz raznih razloga prestanu boriti. A Ingra očito još nije spustila rukavice, a mislim da niti neće.

[emo_namigusa]

ma fundamenti su izvrsni
P/E -0,19 4/13
BVPS 3,74 4/13
Dug/kapital 2.222,13% 4/13
EBITDA -7,41 M 4/13

[b]PATOKRATI VLADAJU SVIJETOM I BURZOM.Izmanipuliranog, zombiziranog medijskog čovjeka u današnjem svijetu čeka izravna klopka đavla[/b]

vidjet ćemo hoće li ovaj što glumi potporu malo ispod 3 kn dočekati otvaranje i riskirati da ga natrpaju kao jučer? [emo_smijeh]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Uh šta su se burek majstori uskokodakali i očekuju ulet na nižim razinama, sada kada ide tome da se sve složi i PSN prodje treba ovih par dana iskoristiti za pljuvanje pa zavrtiti kolo. Vjerujem u Ingru i njen uspjeh jer netko mora povući a ima ime i znanje, došlo je vrijeme odluke i po meni je uspjeh blizu. Tko sumnja ima vrata ili usko grlo pa vani na zrak u kako kažu zdrave firmice.

dobar zalet do 3,10 ali……….izgleda odustaju

di nestade kupnja s 3,10?zašto se povukla?[emo_smijeh][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban]

A šta ovo uopće radi iznad 3 kn i zašto je ta mgična granica gotovo neuništiva??

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close