INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BITAN je i ovaj momenat:
Međutim, očekuje se da će završetkom predstečajne nagodbe biti omogućeni uvjeti za realizaciju prihoda naprojektu Dvori Lapad. Nakon završetka procesa predstečajne nagodbe pred Finom
također se očekuje intenziviranje radova u Alžiru.

neće uvijek biti ovako.

Tramell, vrijeme prolazi, okolnosti se mijenjaju, davno je bio 7. siječnja.

što je sada ovo hebote…može li netko tko dobro kuži FI objasniti ovoliku razliku od Razdoblje 01.01. – 30.09.2013. i Razdoblje 01.01. – 31.12.2013

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

FI je katastrofa. Sutra bi moglo na 2.5kn. Neće svi uspjeti prodati. Sretno!


uopće izvješće nije loše bolje je od očekivanoga

[emo_smijeh][emo_smijeh]
kaj si ti očekivao molim te? e trbuh me boli..

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

@Barbosa
Na koju drasticnu razliku mislite?

...

stvara se psihologija straha za sutra,[emo_namigusa]

pepe7

nakon sirije,irana i alzira ja mislim da se ingra treba okrenuti prema ukrajini i tajlandu.. tamo ce isto svi projekti biti izgradeni na vrijeme uz male troskove..

imali ste danas na raspolaganju 31 min i 8 sec za istovarit se ak je tak loše, i da intresantno kao niko nije vidio izvješće prije 17.00., i niko se nije htio istovarit[emo_cool]

pepe7


što je sada ovo hebote…može li netko tko dobro kuži FI objasniti ovoliku razliku od Razdoblje 01.01. – 30.09.2013. i Razdoblje 01.01. – 31.12.2013

Ne treba se nist posebno kuziti, nego samo citati:

“Objavljeni financijski izvještaji uzimaju u obzir sve efekte predloženog plana
financijskog restrukturiranja u procesu predstečajne nagodbe. Iznos iskazanih obveza u bilanci u potpunosti je usklađen s prijavljenim i neosporenim tražbinama u procesu predstečajne nagodbe, uključujući i sve prijavljene kamate.”

Nitko ne spominje istopljenih 325 miliona kuna duga:

9.mjesec:

“Neto dug na dan 30.09.2013. iznosi 908 milijuna kuna i smanjen je za 13 milijuna kuna u odnosu na 31.12.2012. kada je iznosio 921 milijun kuna.”

12. mjesec

Neto dug na dan 31.12.2013. iznosi 582 milijuna kuna i povećan je za 14 milijuna kuna u odnosu na 31.12.2012. Uzrok povećanja je usklađenje tražbina s vjerovnicima u procesu predstečajne nagodbe.

Iskreno, uopće mi nije jasno otkud 170 ili koliko već milijuna financijskih rashoda, iliti kamata? Pa koje su to kamatne stope? Na koliki se to uopće dug obračunava? I kako je sad to netto dug 582 milijuna, a bio je 900 i nešto? Koje su to kemije?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Povecanje rashoda u iznosu od 315000000,00kn…sto je povecanje za 27,8%!?whtf??treba posao od 40000000,00 € sam da rashode pokriju naprimjer. ccc…j… ti ovo!

New Report

Close