INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Molio bih uvažene kolege koji me prozivaju i pišu "srceparajuće" tekstove da se drže činjeničnog stanja, a ono izgleda ovako (ako imate kontra argumente slobodno ih iznesite:
1. Ingra je probila rok za 5 (pet) mjeseci za dovršetak "dičnog" posla u Alžiru, do sada su obavili samo 12% od ugovorom ugovorenog – znači nisu ispoštovali ugovor
2. Produžetak ugovora ili neki aneks ili neko objašnjenje od uprave oko toga nikada nije objavljeno
3. Dakle logično je očekivati penale od strane investitora jer rokovi nisu ispoštovani
4. Izvješće za 2013 skrivaju kao "zmija noge", još ga nema a trebalo
je biti, rok navedeni probijen
5. Otežu PSN do krajnjih granica, nikad kraja, a uvijek im netko drugi kriv za to
6. U zadnje skoro 3 godine nije sklopljen niti jedan ozbiljniji posao (ne računam onu siću od par milijuna kuna što su negdje navukli)
7. k tome neke ozbiljne "mračne" sile rade na neprolasku PSN-a
8. Cijenu na 3 kune brane špekulanti koji su zaglavili pa im se sada neda ići u minus jer znaju da ako krene ispod 3 da tu nema kraja i da nikada više neće izvući svoju špekulaciju
9. Cijena od 3 kune se kiseli oko 3 godine (sa povremenim špekulativnim odskocima) u međuvremenu firma nazaduje a ne napreduje

Dakle ne želim se "jeftino" domoći vaših dionica jer mi ne trebaju, ne znam što bih poslije s njima nego sa argumentima iznosim činjenično stanje.
Istina da sam prije pisao o rastu dionice ali od tada se situacija drastično pogoršala u pogledu ishoda same PSN i budućnosti poslovanja.
Pozdrav i "dršte gaće"!

Gospodine banana, u svemu ste u pravu što ste napisali i to je Vaše mišljenje, ali da nije tako cijena dionice bi bila daleko veća, ovako cijena je takva kakva jest i tko želi kupiti ili prodati još uvijek može. Hvala na Vašem trudu da nam brojnim postovima “otvorite oči”, ali ste kontraproduktivni. Većina ulagača koji imaju INGRU imaju svoje mišljenje, znanje i informacije i bilo bi lijepo da prestanete pisati negativne postove o INGRI.

Imam simboličan broj dionica INGRE i ovo nije poziv na kupnju, prodaju iste.

kozelj@
A tko Vama brani da pišete pozitivne postove o Ingri? Nitko!
Problem je što se nema što pozitivno napisati! Ako ima, molim da nas “prosvijetlite”! LP!

Bananko,

ma ja ti nebi rekao niti riječi ali ovakav preokret kakav si napravio sa svojim pisanjem je stvarno svima čudan. Podsječaš me na jednog uvaženog člana ovog foruma koji je imao istu retoriku kao što je imaš ti sada pa dolazim do zaključka da možda niste ista osoba. U pitanje dolazi cjelokupno tvoje pisanje od kada pratim ovaj forum a pratim ga od davnina. Govorio si do neki dan o velikim količinama Ingre za stare dane kad ono sve prodao i sada pljuješ po svima nama i otvaraš nam oči.
Baš ci car, sutra kada Ingra izađe iz krize promijeniti će ime i lupai po starom.

Pozdrav i puno sreće na Dalekovodu

Nekom se jako zurilo da se riješi papirića prije ostatka “sindikata”.
Mozda će postojati potreba za izborom novog sindikalnog vodje. [emo_smijeh]

ovo su respektabilne količine. ako je 10-i u top 10 vlasnik oko 100k onda nije niti ovaj bio daleko.. Stićem dojam da netko opet zna više od malih dioničara.. vidit ćemo.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ne shvacam vise ljude koji i dalje vjeruju u nekakav oporavak.Pa ako i vjerujete i sami znate da to nece doci tako brzo,a kada dode imati cete vremena da se ukrcate i plovite uz ingru sigurnim lukama.Ni na jednoj dionici kockari nisu dobro prosli,zasto mislite da cete tu bolje proci?Zar vam nije dosta sto vas uprava vuce za nos,laze i obmanjuje??Krenite vec jednom ulagati u dionice i ostavite se kockanja po ovim stecajusama.Vama koji ste zaglavili unutra s puno vecih razina svakako zlim srecu i da se jednog dana izvucete.Prestanite dokupljivati i smanjivati si ulaz jer se samo zakopavate jos dublje..


Nekom se jako zurilo da se riješi papirića prije ostatka "sindikata".
Mozda će postojati potreba za izborom novog sindikalnog vodje. [emo_smijeh]
Niste se pitali tko je kupio tu veliku količinu.

vec danas testirat 2,80 ??? pa da nestane bida kako inverter prizeljkuje [emo_plazi]

free flow information

Koliko vas ima šta ste dobronamjerni i želite da prodamo dionice kako bi se spasili. Vidi se da se radi o ljudima s velikom dobrotom i srcem.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Koliko vas ima šta ste dobronamjerni i želite da prodamo dionice kako bi se spasili. Vidi se da se radi o ljudima s velikom dobrotom i srcem.
čudno mi je dwda ima toliko prevara,kriminala i zla općenito, budući da je tako puno ljudi dobra srca koji troše svoje dragocjeno vrijeme da prosvijetle dioničare Ingre.

bravo bravo, pokazali ste bratstvo..
sada skupit zadnju pinku i drzat liniju da vidimo jedinstvo..

nasu podrsku imate, lijepo vas je promatrati sa pristojne udaljenosti [emo_namigusa]

ROH&S400 ubacite introspekciju, bit ce vam lakse gledat u rostilj [emo_namigusa]

free flow information

izasao izvjestaj:

“U odnosu na 2012. godinu, poslovni prihodi INGRE d.d. iskazali su rast od 13% na 111
milijun kuna u 2013. godini, iako se realizacija projekta u Alžiru te prodaja stanova i
poslovnih prostora na projektu Dvori Lapad odvija sporije od plana. Međutim, očekuje se
da će završetkom predstečajne nagodbe biti omogućeni uvjeti za realizaciju prihoda na
2
projektu Dvori Lapad. Nakon završetka procesa predstečajne nagodbe pred Finom
također se očekuje intenziviranje radova u Alžiru.”

..itd itd…

..uglavnom ociscena bilanca i prikazano stanje nakon PSNa.

Idemo dalje.. 😉

New Report

Close