INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto onda ATGR ima najavljeno izvješće tek za 7 dana, a i neki drugi daju tek iza 20-og…. Da su kazne i rokovi, valjda ne bi to radili.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Bok, ima kakvih novosti ??

free flow information


Bok, ima kakvih novosti ??

Ima, traže još 30 dana produžetaka.

Odakle info o produžetku???

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Smiješi se stečaj po svemu sudeći. Netko si je uzeo to za glavni zadatak.

@ bananarama
Odakle info o stečaju??? Hvala

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

@ bananarama
Iz čega se vidi da je stečaj u pitanju, mislim na ovo što ste priložili???

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Zahtjev za produzenjem moze biti iznenadjenje samo za one koji ne znaju kako ide proces PSN.

Rociste slijedeci tjedan je za utvrdjivanje potrazivanja, a tek poslije ide rociste na kojem se glasuje o planu PSN.

Vec prije 10ak dana je bilo jasno da ce biti produzeci.

Mislim da je LeoNT u pravu. U smislu da je to sve metodološki tako. Ali ono o čemu priča bananarama je to da neke silnice očigledno djeluju protiv firme.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Hvala kolega LeoNT na pojašnjenju???

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ingrinoj pravnoj službi čestitam na neoborivim argumentima. Ovi iz Fine su priča za sebe. Imaju li oni svi isti Zakonik? Ovo će proći. bananarama-vrijeme ti je da vratiš svojih 50 tisućica komada.

Al’ su popljuvali FINU pred Ministarstvom financija… 😀

Nevjerojatno je:

FINA posalje Ingri da trazi tumacenje zakona od Min. Financija.
Min. Financija dostavi svoje tumacenje i nalozi FINI kako postupati.
FINA ne priznaje tumacenje i odbija postupati kao nalozeno. (iako im je Min Fin. ocito nadredjen)

😀

Koji genijalci.

New Report

Close