INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Oprostite, ako netko broji: kad treba doći “onaj drugi tjedan”?

free flow information

Ovdje neko zatišje. Nema komentara. Rok PSN je kraj 2 mjeseca. Ja skupio i čekam objavu o sklapanju. Prodajem na oko 5.


Ovdje neko zatišje. Nema komentara. Rok PSN je kraj 2 mjeseca. Ja skupio i čekam objavu o sklapanju. Prodajem na oko 5.

a tko ce dignut do 5kn??? cim ona krene bit ce gužve na 3,50-4kn


Ovdje neko zatišje. Nema komentara. Rok PSN je kraj 2 mjeseca. Ja skupio i čekam objavu o sklapanju. Prodajem na oko 5.

Kad pročitam nešto ovako dođe mi odmah da opalim po bidu sa svom količinom. Koliko se ovdje malih natovarilo (na stotine) na 3,0X i sada svi željno iščekuju rast od 20 -30% da se iskrcaju. Uvijek je do sada bilo kontra odnosno da su se opet iskrcavali na nižoj i dodatno rušili cijenu.



Ovdje neko zatišje. Nema komentara. Rok PSN je kraj 2 mjeseca. Ja skupio i čekam objavu o sklapanju. Prodajem na oko 5.

Kad pročitam nešto ovako dođe mi odmah da opalim po bidu sa svom količinom. Koliko se ovdje malih natovarilo (na stotine) na 3,0X i sada svi željno iščekuju rast od 20 -30% da se iskrcaju. Uvijek je do sada bilo kontra odnosno da su se opet iskrcavali na nižoj i dodatno rušili cijenu.
[/quote]

Ne brini, bit će masovka na 3.50-3.70, to da, ali ići će gore i poslije toga. Pogotovo ako se objavi neki posao (što je pak dugi štap, nažalost).

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ne vjerujem da će biti velikog iskrcaja i ako bude na maloj cijeni dobro je za dokupit pa se možda stvori i potpora. Naime puno nas je ovdje zaglavilo sa velikim prosjekom. Ja osobno sam ušao na oko 23kn pa dokupljivao na 16 pa 12 pa 4 i malo na oko 3 i mislim još malo uzat, trenutni prosjek mi na oko 6kn čak i da dođe na 5-6 neću prodavat jer sam taj dio koji mi u minusu davno prekrižio (zaradio na drugim dionicama) tako da mi svejedno ako i ostane ispod 5kn.Tko može čekati neka čeka, mislim da moguća objava posla poslije P.S.N. može biti pozitivan temelj za kvalitetan rast.
Nije savjet već moje razmišljanje bez ikakvih analiza, jer to ovdje baš puno ne pomaže.
valjda me moderator neće opet obrisat.

Vaš link …
Kako će ovo utjecati na PSN ingre pošto znamo da je grad zagreb u pat poziciji radi Arene.
[emo_ooooo]

ovo je glasno razmišljaje jednog novinara

Znam da jedan članak u glasilu nemože mijenjat zakon ili utjecat na ishod presude ali sudac Kolakušić je nešto pokrenuo u vezi toga kod Dalekovoda. Meni bi odgovarao rast ali nailazimo po malo na razne situacije .Da ima nelogičnih stvari u PSN u Hrvatskoj jasno je svima ,kako će se to privesti kraju vidjet ćemo. Ne mogu slijepo gledati samo na profit u dionici a istovremeno zanemarit razmišljanje o budućnosti svoje dijece u ovoj zemlji. Makar na kraju će netko drugi iskrojit kaput po svojoj mjeri.
Malo rade i domoljubni osjećaji šta se može tako je.

wlado, na plitak način pokušavaš spamati temu jer i površni ulagač na zse zna da ingr ima neki kikiriki duga prema državi a u psn je ušla isključivo taktički, primarno da se otepe stećajnog upravitelja nepostoječeg međimurja koji je rupom u zakonu, nepravomočnu presudu želio iskoristiti kao ovršnu ispravu i isprovicirati stečaj i sekundarno da iskoristi situaciju i očisti bilacu kroz otpis dijela potraživanja vjerovnika i kamata na dospjele oaveze [emo_zloban]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Sasvim druga stvar je problem cijelog ZSE-a, a tako i problem ove dionice. Na ZSE-u nema više ni “žute lipe” svježeg kapitala. Većina ulagača je u dionicama a novih zainteresiranih nema. Tako da ne znam što može pokrenuti tržište kapitala? Čak i sa najlikvidnijim je slaba trgovina. Totalna apatija i nezainteresiranost vladaju.

banana, a tko ce onda dizati ingru, kad je svima jeftina po 3.
upucali su zadnju parisunu u ovaj papir i sad cekaju valjda neki kran da to odradi umjesto njih [emo_ooooo]

free flow information

New Report

Close