INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@janlana
kad se uzme u obzir da su cijelo to vrijeme fino uzimali naknadu za upravljenje, i povuče crtu, ispada da su ne samo 100% izgubili ulog nego su otišli u minus.

zna li ko kad i da li prolazi PSN

Ingra na twitteru javlja da ovaj tjedan očekuju nešto od FINA-e.

A što to očekuju? Sazivanje ročišta? Što uopće može biti?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


zna li ko kad i da li prolazi PSN

To nitko u ovom momentu ne zna, drhtave ruke prodaju, dio ulagača skuplja.

Čeka se rasplet.


zna li ko kad i da li prolazi PSN

http://shop.knjizaranova.hr/products/pedagogija-psihologija/Jeste-li-vidoviti-Testirajte-svoje-parapsiholoske-moci.html

[emo_novac][emo_palacg]

neide vise prosipanje do 3 kn? [emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


neide vise prosipanje do 3 kn? [emo_namigusa]

Koliko je ovdje na ZSE-u sve apsurdno ne bi me iznenadilo da nakon usvojene PSN otklizi ispod 3 kune. Zaista je ovdje sve moguće.



neide vise prosipanje do 3 kn? [emo_namigusa]

Koliko je ovdje na ZSE-u sve apsurdno ne bi me iznenadilo da nakon usvojene PSN otklizi ispod 3 kune. Zaista je ovdje sve moguće.
[/quote]

Pa logično je da se neće ništa dogoditi sve dok se ingra ne javi s objavom nekog unosonog posla, što znaći prolazak PSN ako nema posla.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.




neide vise prosipanje do 3 kn? [emo_namigusa]

Koliko je ovdje na ZSE-u sve apsurdno ne bi me iznenadilo da nakon usvojene PSN otklizi ispod 3 kune. Zaista je ovdje sve moguće.
[/quote]

Pa logično je da se neće ništa dogoditi sve dok se ingra ne javi s objavom nekog unosonog posla, što znaći prolazak PSN ako nema posla.
[/quote]znači psihološku i trenutno materijalnu sigurnostsigurnost. Očekuje se rast cijene,inače bi špekulanti izgubili a to se rijetko događa. Moje osobno mišljenje je da će je Špekuli dići i do 5 ako ide a onda će je vratiti na 4.5-4,0 i nastaviti sa kupovinom za prodaju kod objave posla.

Ovdje je tabula rasa[emo_smijesak]

ko stvoreno da se zavrti koji krug[emo_palacg]

Jel ti to govore ove četiri potpore na kupnji u rasponu od 9 lipa od prve pa na niže. Pogotovo ove tri u vrhu. Ja mislim da to neide još nikuda.

New Report

Close