INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dali sam upravu da je OMF napokon aut??????

pa što i da jest? kao da bi to nešto promijenilo

brisanjem nicka ne možete obrisati istinu!

jel netko može napraviti sada usporedbu između dlkv(sa novim dionicama) i ingre. po broju dionica i cijeni trgovanja.. ?? ingra je sigurno precjenjena?!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ne znam koliko ce dionica imati DLKV nakon provedbe dokapitalizacije i PSN, ali mozemo usporediti sa Magmom recimo. Trenutno se trguje po 2.8kn. Poslije PSN ce imati oko 60 miliona dionica (ako se dobro sjecam). Znaci trzisna kapitalizacija je oko 170 miliona kuna.

To je otprilike kao kada bi INGRA bila na 12 kuna…

Da podsjetim, kod INGRE (prema planu PSN) nece biti izdavanja novih dionica.

Okidac ce biti nastavak procesa PSN (zakazivanje rocista).

Tu ocekujem (prvi) znacajni porast cijene…

dečki moji tak vam je u čitavoj državi,
očito da ne postoji superhik…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Samo mi recite kolika je šansa da INGRA ode u stečaj , kad su spasili MAGMU koja ne radi baš ništa, dok INGRA vodi delegacije hrvatskog gospodarstva po Arapskim zemljama i koliko toliko ugovara poslove?? Hvala najljepša na odgovoru.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Ne znam koliko ce dionica imati DLKV nakon provedbe dokapitalizacije i PSN, ali mozemo usporediti sa Magmom recimo. Trenutno se trguje po 2.8kn. Poslije PSN ce imati oko 60 miliona dionica (ako se dobro sjecam). Znaci trzisna kapitalizacija je oko 170 miliona kuna.

To je otprilike kao kada bi INGRA bila na 12 kuna…

Da podsjetim, kod INGRE (prema planu PSN) nece biti izdavanja novih dionica.


Imamo problema i sa ovim izdanim, siju ih kao mećavu! Što bi tek bilo da ih bude više.



Ne znam koliko ce dionica imati DLKV nakon provedbe dokapitalizacije i PSN, ali mozemo usporediti sa Magmom recimo. Trenutno se trguje po 2.8kn. Poslije PSN ce imati oko 60 miliona dionica (ako se dobro sjecam). Znaci trzisna kapitalizacija je oko 170 miliona kuna.

To je otprilike kao kada bi INGRA bila na 12 kuna…

Da podsjetim, kod INGRE (prema planu PSN) nece biti izdavanja novih dionica.


Imamo problema i sa ovim izdanim, siju ih kao mećavu! Što bi tek bilo da ih bude više.
[/quote]

Pa tko bi kupio te njihove dionice i da ih žele izdati pa do sada su već sto puta štampali nove dionice, INGRA je već odavno pojela svoj kapital o kakvih vi 12 kuna pričate njihova dionica bi trebala trenutno vrijediti -12 kuna, niti imaju posla niti kapitala.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

upitnik9
pa cekajte je vi na -12kn a ja cu je cekat na +12kn
decki izlazite iz Magme i sad drukate na pad da se jeftinije ukrcate

Pa tko bi kupio te njihove dionice i da ih žele izdati pa do sada su već sto puta štampali nove dionice, INGRA je već odavno pojela svoj kapital o kakvih vi 12 kuna pričate njihova dionica bi trebala trenutno vrijediti -12 kuna, niti imaju posla niti kapitala.

Bila je usporedba sa trenutnom trzisnom kapitalizacijom Magme, a ne da ce cijena INGRE na 12.

Namjerno izvrcete napisano ili ne znate citati s razumjevanjem.

Nema novih dionica. Preočito je namjerno štopanje rasta. Tko i zašto? Svako će za sebe odgovoriti.


Preočito je namjerno štopanje rasta. Tko i zašto? Svako će za sebe odgovoriti.

štopanje rasta??? a zbog čega bi dionice INGRE uopće trebale rasti? PSN nije potpisana niti smo sigurni u kakvom će to biti obliku, čak niti da će proći (sjeti se DIOKI-a!)…značajnijih poslova nema odavno, samo nešto sitno vani…uz to sva imovina im je pod hipotekama
dakle, zašto bi po tebi Ingra trebala rasti???? [emo_zacudjen]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

New Report

Close