INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neka svatko izvuce svoje zakljucke… svatko je odgovoran za svoje novce i postupke.

co. ima jos cca 50 k ,ako nakon njega netko drugi iz top 10 pocne iskrcavati …
nebu dobro..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

CO gledajući trgovanje ima nakon današnjeg dana oko 20-25 tisuća komada, nikako više.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

9.01.2014 bile su dvije velike transakcije oko 40 000 komada i jučer dvije oko 28 000 komada i današnjih 20 tisuća, recimo da imaju 22 tisuće komada.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

tako nekako..mozemo racunati da su out,,svaka cast..preko 500 000 njihovih komada je kupnja samljela..kladim se da je veci dio zavrsio na privatnim racunima ispod top 10 ,a to sto su spalili preko 20 000 000 kn nasih penzija..ma koga briga..[emo_vrtimise]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


9.01.2014 bile su dvije velike transakcije oko 40 000 komada i jučer dvije oko 28 000 komada i današnjih 20 tisuća, recimo da imaju 22 tisuće komada.

Do kraja dana bi njihov “klikač” trebao kliknuti ostatak, ili eventualno u ponedjeljak. Mora se polako iskrcavati da ne bude nikom ništa sumnjivo!


CO gledajući trgovanje ima nakon današnjeg dana oko 20-25 tisuća komada, nikako više.

možda ima i 50.000 komada, ali nije to bitno kad je to količina koju ima (pa i veću) ne mali broj forumaša (i špekulanata) pa i oni mogu držati cijenu na ovim razinama sve dok ne dođe vijest da je nagodba sklopljena
zato mislim da će sad uslijediti stagnacija od oko mjesec dana bez puno uzbuđenja

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

goblyn
tu je stagnacija više od godinu dana cijena se nije pomakla od 3kn

pa to i kažem, još bar mjesec dana ostaje ovako

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

ja samo znam da imam još 11 dana da pribavim 9 000 kn za 15 dana Maldiva za 2 osobe (sa letom all inclusive).
kupci molim vašu pomoć….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Kako dobro. Odeš na skijanje i vratiš se nakon dva tjedna a dionica na istoj cijeni. Ehh sad bi se moglo malo i kupovati jer je izgleda OMF rasprodao i neće biti većih padova, čak bi moglo uskoro i malo u visine. Pozz svima.

neće uvijek biti ovako.


ja samo znam da imam još 11 dana da pribavim 9 000 kn za 15 dana Maldiva za 2 osobe (sa letom all inclusive).
kupci molim vašu pomoć….

evo kolega ja ću Vam pomoći u ponedjeljak, stavite se pristojno nisko i kupit ću Vaše dionice, imam samo jedan uvjet a to je da me uputite na agenciju di ste uspjeli naći 15 dana za 9000 čuna sa svim navedenim

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close