INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kada bi znali što se skriva iza kulisa…?

što se skriva? ajde recite i nama pa da se i mi sutra uključimo u igru [emo_smijesak]



Kada bi znali što se skriva iza kulisa…?

što se skriva? ajde recite i nama pa da se i mi sutra uključimo u igru [emo_smijesak]
[/quote]
ništa se ne skriva nego se cekalo da se co iskipa…i da cijena lagano krene up do objave PSN

Vidjeti ćemo sutra što se iza brda valja, do kraja mjeseca i kraja ovog kvartala.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Koji su ovo dvosmisleni postovi??????????????

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Dvosmisleni postovi, jedni za, drugi protiv…Sve po starome, ništa novoga i svi dolje lovimo jednu stvar [emo_novac][emo_novac]

Mogu reci samo jedno…

“The Man who says he can, and the man who says he can not.. Are both correct”

Tko shvati, shvatit ce sve…

Lp! [emo_namigusa]




Kada bi znali što se skriva iza kulisa…?

što se skriva? ajde recite i nama pa da se i mi sutra uključimo u igru [emo_smijesak]
[/quote]
ništa se ne skriva nego se cekalo da se co iskipa…i da cijena lagano krene up do objave PSN
[/quote]
1. ako se CO iskipao postavi si pitanje zašto je isto učinio …
2. prosječna cijena danas u odnosu na jučer, a uz skoro duplo veći promet pošla 0,324% gore … fascinantno ili ne …
sretno ti bilo Joka …

Mirovinac se iskipao jer su losi investitori. Primjere za to ni ne moram nabrajati…nazalost…

1. PBZ je jedan od vecih vjerovnika u ingrinoj PSN. Jucer imamo info da je PBZ dao bankovnu garanciju INGRI vezano za natjecaj za branu. Sto to znaci? Jel bi PBZ dao garanciju da nije siguran da ce PSN proci?

2. ERNT ide u poslove sa Ingrom u Iraku? Jel bi ERNT isao u to da nije siguran da ce PSN proci i Ingra opstati?

3. Uprava u zahtjevu za produljenje PSN kaze da vec u to vrijeme ima dovoljno glasova za prolazak PSN na prvom rocistu na kojem ce se glasovati.

… to su cinjenice…

Mirovinac se iskipao al prodaja nije popustila ni milimetra,čak su se nalozi do 3,5kn uduplali
2738 3,20
2965 3,21
1892 3,22
1770 3,25
5000 3,26
5330 3,27
2450 3,28
10461 3,29
8270 3,30
2000 3,32
2100 3,33
2438 3,34
2200 3,35
2000 3,36
1250 3,37
3173 3,38
1547 3,39
8155 3,40
15942 3,41
1400 3,44
1350 3,45
900 3,46
15063 3,47
3500 3,48
10515 3,49
2200 3,50

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Mirovinac se iskipao jer su losi investitori. Primjere za to ni ne moram nabrajati…nazalost…

1. PBZ je jedan od vecih vjerovnika u ingrinoj PSN. Jucer imamo info da je PBZ dao bankovnu garanciju INGRI vezano za natjecaj za branu. Sto to znaci? Jel bi PBZ dao garanciju da nije siguran da ce PSN proci?

2. ERNT ide u poslove sa Ingrom u Iraku? Jel bi ERNT isao u to da nije siguran da ce PSN proci i Ingra opstati?

3. Uprava u zahtjevu za produljenje PSN kaze da vec u to vrijeme ima dovoljno glasova za prolazak PSN na prvom rocistu na kojem ce se glasovati.

… to su cinjenice…

ovo su “činjenice” koje je objašnjavao predsjednik Uprave Igor Oppenheim :

Linić poštedio Ingru jer ima posla vani i nove ulagače


a što se nakon tih činjenica potom desilo ? nešto sasvim suprotno njegovoj činjeničnoj izjavi … zar ne ili da … ?

ZZ koji je tvoj interes uz cijeloj priči, moj interes je da zaradim na Ingri. Uložio sam svoju lovu i to je moj problem. Koji je tvoj problem da uvijek govoriš negativnosti, otvaraš oči. Kome??? Ili pljuješ a lagano u tišini kupuješ. Što ako PSN bude prihvačena uskoro, rok je da se cijela priča okonča do 26.02.2014. što znači da sljedi rasplet uskoro ili propast ili spas. Ponavljam što ako vjerovnici potvrde PSN i Ingra stane na zdrave noge te počne sa novim partnerima dobiuvati poslove što vani i kod nas. Dali ćeš onda i dalje pljuvati po Ingri??

Ako propadnemo propadnemo, nitko nam nije kriv što nismo slušali Vas dušebrižnike ali ako ne propadnemo onda istu priču preokrečete za 180% naravno vjerojatno sa novim prijavama na forumu.

joj sad si ga naljutio i prodao je svojih 20k. [emo_bijesan][emo_bijesan]

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

dgmaz, zar nije vrijeme jednoumlja davno prošlo? Nadalje replicirao sam argumentirano LeoNT na njegove činjenice… te ne vidim ništa loše u tome … dapače, forum postoji zbog različitih a ne istih mišljenja te uvjerenja bilo koje vrste …
Sretno ti na Ingri iskreno bilo!

New Report

Close