INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako dospjevaju dugovi tako dospjevaju i potraživanja. Pa nisi valjda toliko bedast da misliš da samo dugovanja ( krediti za Arenu ) dospjevaju?

pa ne može dospjeti obveza RH i grada zagreba za sljedećih 10 godina zato što Ingra (primjera radi) ode u stečaj?!? to su totalne analfabetske gluposti kakve si mlatio godinama na DIOKI-u od 500 kn pa sve do ove 3 kn i skorog nestanka DIOKI-a s burze! nemaš pojma i to svakim postom dokazuješ!

možete brisati nick,ali ne možete obrisati ISTINU!

što je s ovim?[emo_naivan]

https://maps.google.hr/maps/ms?ie=UTF8&t=h&oe=UTF8&msa=0&msid=207003277909779800811.0004d689fc1de54b61b97

@sava
evo ti malo domaće zadaće… što vidiš, ili ne želiš vidit u svezi Arene itd. … http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/INGR-fin2012-1Y-REV-K-HR.pdf
da vjerujemo tebi ili neovisnom revizoru… ? uz napomenu da svježe trenutno sada/danas stanje nama forumu te niti na ZSE nije poznato …



@sava

evo ti malo domaće zadaće… što vidiš, ili ne želiš vidit u svezi Arene itd. … http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/INGR-fin2012-1Y-REV-K-HR.pdf
da vjerujemo tebi ili neovisnom revizoru… ? uz napomenu da svježe trenutno sada/danas stanje nama forumu te niti na ZSE nije poznato …

Dugotrajno potraživanje prema društvu Zagrebački holding d.o.o. odnosi se na Ugovor o dugoročnom zakupu Arene Zagreb. Nositelj cjelokupnog projekta izgradnje Arene Zagreb bilo je Lanište d.o.o. koje sa Zagrebačkim Holdingom ima potpisan Ugovor o dugoročnom zakupu Arene Zagreb. Razdoblje trajanja zakupa ugovoreno je na rok od 28 godina, do kraja 2036. godine, uz ugovorenu najamninu u visini od 7,2 milijuna eura godišnje uvećano za PDV. Sukladno ugovoru, Zagrebački holding d.o.o. na kraju 2015. godine ima opciju prijevremenog otkupa Arene Zagreb, a u slučaju nerealiziranja opcije
privremenog otkupa, ugovorena zakupnina se godišnje indeksira sa CPI indeksom, počevši od početka trajanja zakupa (prosinac 2008. godine) pa sve do isteka ugovora. Potraživanje je denominirano u eurima.

PIŠE ONO ŠTO TI JA STALNO PIŠEM – potraživanje iskazano u Izvješću ne odgovara činjeničnom stanju. Potraživanja se trebaju iskazati sve do 2036!
Sumnjam da će Zagreb naći kredit po 3% kamata koliko bi godišnje iznosila indeksacija – maksimalno!
Pa shodno tome neće se realizirati ni opcija a keša za takvu kupovinu Holding NEMA jer je duboko u krizi i neprofitabilan!

Mislim da neće biti ništa ovdje sve dok se ne dobije potvrda o prolasku PSN, ponavljam već stoti put i dosađujem pomalo i sam sebi. Potvrda može doći na ročištu krajem veljače, a može i prije, u obliku nekog priopćenja, ranije sazvanog ročišta i sl. Sretno svima nama!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

banana @ tako mora bit..mrcvarenje i akumulacija..[emo_namigusa]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

A sto se tocno tu akumulira, zuc i izgrizeni nokti [emo_beztona]

free flow information

Uskoro će Magmu napucati iznad cijene Ingre. Dali to ima ikakve logike?


Uskoro će Magmu napucati iznad cijene Ingre. Dali to ima ikakve logike?

ovisi da li imaš magmu ili ingru [emo_zloban]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Skužio sam otprilike šta rade, vidjeli da Magma raste, prodali, ukrcali se i vjerovatno će se vratiti s većim brojem komada. INGRA služi kao sigurna luka jer nikako da ode gori.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Skužio sam otprilike šta rade, vidjeli da Magma raste, prodali, ukrcali se i vjerovatno će se vratiti s većim brojem komada. INGRA služi kao sigurna luka jer nikako da ode gori.

do jednom


Skužio sam otprilike šta rade, vidjeli da Magma raste, prodali, ukrcali se i vjerovatno će se vratiti s većim brojem komada. INGRA služi kao sigurna luka jer nikako da ode gori.

Istina, ingra je ispratila dlkv pa diok pa mgma…koji je sljedeći ticker koji će ispratiti…na to se orijentiraj!

free flow information

New Report

Close