INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Malo rasta i odmah čarapani blokiraju s 10000 tak tisuća.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

100.000tisuca komada do 3,5kn pa ti digni cijenu.. organizirani kriminal

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Osjeća se pozitivna nervoza. Bit će up, ali ne prije nekih suvislih vijesti, poput možda nekog dobrog posla i sl. PSN vjerovatno prolazi, naprosto nema ničeg suvislog iz čega bi se netko mogao deblje naplatiti.

posla,dobrog posla? ajd pokopaj malo pa nađi kad je ingra sklopila zadnji posao.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


100.000tisuca komada do 3,5kn pa ti digni cijenu.. organizirani kriminal

Možeš mislit. 100.000 kom. po 3,5 kn je 350.000 kn. Pa to može počistiti svaki malo jači igrač u jednom dahu. Kad i ako dođe vrijeme dizanja cijene, aska će nestati u tren oka. Pa tko hoće i ima strpljenja neka čeka.



Osjeća se pozitivna nervoza. Bit će up, ali ne prije nekih suvislih vijesti, poput možda nekog dobrog posla i sl. PSN vjerovatno prolazi, naprosto nema ničeg suvislog iz čega bi se netko mogao deblje naplatiti.

posla,dobrog posla? ajd pokopaj malo pa nađi kad je ingra sklopila zadnji posao.
[/quote]

A koji je to posao sklopila Magma?[emo_zloban]

magma ima jedno veliko virtualno ništa! 3D printeri!!?? toga se još nitko nije sjetio!? moš mislit??!!

Krajem mjeseca Milanović sa gospodarskom delegacijom u Iraku, Ingrino tradicionalno tržište.

vid'la žaba...

da li je ovo počelo paljenje motora ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ne znam, imam INGR i paše mi, ali vijesti nemam. Ima li itko?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

CO. u akciji daljnjeg iskrcavanja

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

odmah ste prizemljeni[emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban]

Možda je pao neki poslić od ove započetke akcije INGRE:

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/ingra-okuplja-hrvatske-tvrtke-radi-proboja-u-kurdistanu-905616

New Report

Close