INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

većina kupuje ingru po 3 [emo_vrtimise] i čeka 100%? [emo_ooooo]

Ingri još 60 dana za dogovor s vjerovnicima


Zatražila je 90, a odobreno joj je 60 …

Zasto bi netko prodavao po 6 kada prodje PSN, a nije se htjelo prodavati kada je DDJH dao ponudu po toj cijeni i kada je stecaj bio aktualan?

ja bih to zbilja volio, čak i manje, ali, sjetimo se dioki-a i magme ….ovdje realno očekujem prolazak psn i totalnu psihijatriju na dionici .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

@ falco
Ne vjerujem da će INGRA ići preko 4, ovo je najveća zavjera u povijesti burze kažem Vam.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Netko je dobro primjetio da većina ovaj ticker drži za zicera a naročito zato što očekuju prolaz PSN.
Isto tako je netko dobro primjetio što ako ne prođe PSN.
A ja sam primjetio da visibabe cvatu u proljeće [emo_smijeh]

free flow information

tako se govorilo i za magmu i za dioki ,da će ovo, da će ono, magma se tržila na 0,.. kn ,dioki isto posebna priča za sebe .magma jučer i danas cca +250 %….(trenutno) . nema ti ovdje nikakve zavjere ,sve je vrlo jednostavno, samo se gleda zarada.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


tako se govorilo i za magmu i za dioki ,da će ovo, da će ono, magma se tržila na 0,.. kn ,dioki isto posebna priča za sebe .magma jučer i danas cca +250 %….(trenutno) . nema ti ovdje nikakve zavjere ,sve je vrlo jednostavno, samo se gleda zarada.

ma nije to zarada …tu na ZSE se proširilo leglo najgorih špekulanata..ko kobci čekaju ove boleštine tipa magma , dioki ( dubinsko snimanje iz automobila haha) za svoje prljave igrice …

…to sa snimanjem je posebna priča, slažem se .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


@ falco
Ne vjerujem da će INGRA ići preko 4, ovo je najveća zavjera u povijesti burze kažem Vam.
jos si u teorijama zavjere..? [emo_zacudjen]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Ma tko će podići ovu dionicu kad ima na milione slobodnih na tržištu u rukama čarapana, stock split nas je dotukao.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Osjeća se pozitivna nervoza. Bit će up, ali ne prije nekih suvislih vijesti, poput možda nekog dobrog posla i sl. PSN vjerovatno prolazi, naprosto nema ničeg suvislog iz čega bi se netko mogao deblje naplatiti.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close