INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Intervju je postan na INGRIN Twitter kanal jos prije tjedan dana. Ako ne pratite, mozda bi vam moglo biti korisno da se prijavite.

Zanimljiva je i cinjenica da je ERNT pristao ici s INGROM u ovakav poslovni pothvat. Znamo da je ERNT ozbiljna firma i nikako si ne bi dozvolio kiks i blamazu da ide zajedno s tvrtkom za koju ne misli da ce dugo opstati i prosperitetno poslovati. 😀

Samo moje misljenje…

Da nema dovoljne argumente i čvrst e dokaze ingri se nebi produzila PSN za 60 dana,u to budite sigurni.Uglavnom svi veliki vjerovnici su pristali na PSN samo jos ostaje kojom dinamikom ce biti to riješeno i što je najbitnije ingra nastavlja sa radom i nema stecaja!Ovo nije moje mišljenje nego info puno bitnijih i vecih igrača od kojih ovisi ingra!

a malo dobrih vijesti…definitivno PSN prolazi čim im se daje vrijeme…svima je u interesu da ingra preživi…a ako preživi cijena samo može gore…

Jedan clan Mesketove ekipe je zavrsio u zatvoru. Moguce da nece biti zadnji.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Jedan clan Mesketove ekipe je zavrsio u zatvoru. Moguce da nece biti zadnji.

http://www.vecernji.hr/zeljko-zuzic-priveden-zbog-neplacanja-380-milijuna-kuna-poreza-912596

[emo_ooooo][emo_ooooo]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Sretna 2014. svim forumašicama i forumašima.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Ljudi sretna nam 2014!!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

http://www.poslovni.hr/hrvatska/ove-godine-oporavak-graevinarstva-260230# [emo_palacg]

Možda Stajp stvarno zapali u Kazakhstan odmah po završetku mandata BPRH. Ipak Baja ne hapsi trenutne uglednike. Pričekajmo.

Inače, ukupna kapitalizacija INGR je trenutno malo preko 5 mil. EUR. Toliko inače iznosi čista zarada na jednom malo jačem poslu. Ili dva. Zato je ovo dobra dionica, špekulativno gledajući.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ljudi sve najbolje u Novoj i nek se stvari napokon pomaknu sa mrtve točke.
Al bojim se dok god ja imam dionicu da nista od toga. 😀

Ingri još 60 dana za dogovor s vjerovnicima

"Bolje je biti bogat i anoniman, nego siromašan i slavan" Hloverka Srzić Novak

Nevjerovatno kako sve ove propale firme na bilo kakvu dobru vijest skaču po 200,300 do 500 posto, a Ingri deblokiran račun i skočila 25-30%.Siguran sam da je riječ o uroti.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close